Sestdien Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī atvērtā ekskursija kopā ar gidu

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina sestdien, 17. oktobrī, pulksten 11, iegādājoties biļeti Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa apskatei, doties iepazīt vēsturiskās ekspozīcijas kopā ar gidi bez papildus samaksas.

Ekskursijas laikā Torņa deviņos stāvos kopā ar gidu būs iespēja apmeklēt trīs ekspozīcijas, kurās iepazīt Jelgavu un tās vēsturi, izzināt pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmos prezidentus – zemgaliešus, Zemgales tautastērpus, kā arī Sv. Trīsvienības baznīcas vēsturi. Ekspozīcijas ir interaktīvas un ļauj līdzdarboties.

Torņa 7. un 9. stāvā varēs apskatīt konkursizstādes “Jelgavas dominante”  26 mākslas darbus, kuri veltīti  Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 10 gadu atjaunotnes jubilejai. Kāpņu telpā joprojām apskatāma JRTC veidota fotoizstāde “Lielā iela un Čakstes bulvāris laika ritējumā”. Torņa skatu laukumā ir iespēja aplūkot Jelgavas pilsētas panorāmu – Jelgavas pili, Lielupes palienes pļavas ar savvaļas zirgiem, Pasta salu.

Ieejas maksa atvērtajai ekskursijai Tornī pieaugušajiem ir 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,00 eiro,  pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda.

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī apmeklētāji aicināti ievērot valstī noteiktos fiziskās distancēšanās noteikumus un epidemioloģiskās drošības pasākumus (izņēmums - personas no vienas mājsaimniecības, kuriem distancēšanās savā starpā nav jāievēro), kā arī Tornī tiks nodrošināta dezinfekcijas un roku higiēnas pieejamība.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide