Janvārī Jelgavā – leģendārās izrādes «Sniegbaltīte» jauniestudējums 4

Decembrī pirmizrādi piedzīvos muzikālā komēdija «Sniegbaltītes skola». Izrādes aktieru ansambli veido Latvijā pazīstami mākslinieki, mūziķi un TV zvaigznes. 

Jelgavas kultūras namā izrāde būs skatāma 19.janvārī pulksten 15, informē pasākuma rīkotāji.

Muzikālās komēdijas pamatā ir leģendārā pasaka par Sniegbaltītes skolu, kas tapusi pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados (autors Gregorija Landau un komponists Gregorijs Teplickis).

Latvijā šo iestudējumu pazīstam jau no 1954.gada, kas tapa radio lugas formātā (galvenajās lomās Vera Singajevska, Velta Skurstene un citas skatuves leģendas). Ar šo ziemas pasaku jau ir uzaugušas vairākas paaudzes, bet pats stāsts, kas izturējis laika pārbaudi un ieguvis jau kulta statusu, savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien. Izrādē vecākiem būs iespēja tikties ar jau sen pazīstamajiem un iemīļotajiem lugas varoņiem, savukārt bērniem tas būs īsts piedzīvojums, paverot Sniegbaltītes skolas durvis. Izrāde «Sniegbaltītes skola» ir veidota divos cēlienos ar vienu starpbrīdi, kura laikā bērniem būs iespēja tikties ar pasakas varoņiem klātienē, saņemt no viņiem piemiņas kartītes ar autogrāfu. 

Lomās – Liene Šomase, Jānis Jarāns, Santa Didžus, Jānis Kirmuška, Paula Dukure, Dainis Porgants, Jūlija Ļaha, Enriko Avots, Laila Kirmuška, Jānis Elsts, Maija Romaško, Jānis Buķelis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pieticīgs

Biļešu cenas un no kura datuma varēs biļetes iegādāties?

pirms 6 gadiem, 2013.11.14 10:31

daina

skatījos kultura.jelgava.lv tur vēl nekā nav. Ja jau zināt cenas- pasakiet. Domājāms, ja jau necilajai izrādei jaunajā gadā cena visiem no 4 g. vecuma 5 lati, tad jau šeit zemāka nebūs.

pirms 6 gadiem, 2013.11.15 10:38

eva

biļetes iegādājos internetā biļešu paradīzē. Cenas 4.22Ls; 5.27Ls; 6.33Ls; 7.03Ls

pirms 6 gadiem, 2013.11.16 16:27

Teātri