Piektdien pirmizrādi piedzīvos Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra iestudējums “Tikai bez skandāla!” 1

“Ir trīs dienas pirms Ziemassvētkiem. Kādā Londonas slimnīcā tūlīt jāsākas neirologu konferencei, bet paralēli norit gatavošanās personāla Ziemassvētku sarīkojumam. Darba pietiek visiem, bet tad slimnīcā ierodas kāda bijusī medmāsa, un notikumi uzņem pavisam citādu gaitu. Situācija kļūst nekontrolējama, un šķiet, ka no skandāla neizbēgt,” vēsta Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra jaunās izrādes “Tikai bez skandāla!” pieteikums. Reja Kūnija darbu iestudējusi režisore Dace Vilne, un pirmās izrādes Jelgavas Kultūras namā būs skatāmas 25. janvārī pulksten 19 un 26. janvārī pulksten 16.

Izrādē spēlēs Roberts Avots, Linda Baumane, Elīna Skutele, Raivis Mediss, Raimonds Balševics, Natālija Samohvala, Baiba Zaķevica, Elita Majevska un viesaktieri Jelgavas 4. pamatskolas 5. klases skolēns Markuss Kabaks, Miks Vilnis, Juris Bandenieks un Andris Jakovelis.

Izrādes scenogrāfs – Ivars Pirvics.


Publicitātes attēls

Pievieno komentāru

Komentāri 1

JJ

Izrāde bija laba, bet slikti varēja dzirdēt, gandrīz visi aktieri runāja klusu un neskaidri. Vai tad režisors mēģinājumā to neievēroja? Būtu tad vismaz bezvadu mikrofonus izmantojuši!

pirms 2 gadiem, 2019.01.26 09:11

Teātri