Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tēva dienas festivāls un citi “Mammamuntetiem.lv” rīkotie pasākumi ģimenēm klātienē šogad nenotiks

Bērnu dienas festivāls, senioru festivāls “Zelta ritmi” un Tēva dienas gājiens un festivāls – šogad klātienē nenotiks neviens no vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” rīkotajiem un ģimenes vērtību stiprinošajiem pasākumiem, informē “Mammamuntetiem.lv” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Marta Balode.

“Ikvienu no mūsu rīkotajiem festivāliem apmeklēja tūkstošiem cilvēku, Tēva dienas gājienu un festivālu Rīgā, Vērmanes dārzā pat vairāk nekā 12 000, un esam pārliecināti, ka līdz gada beigām pulcēšanās tik lielā skaitā nebūs iespējama. Jo īpaši tādām sabiedrības grupām kā topošie un jaunie vecāki, mazi bērni un seniori,” skaidro vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Bērnu dienas festivālu organizācija parasti rīkoja par godu skolas noslēgumam un Bērnu aizsardzības dienai, tas ir, 1. jūnijā vai datumam tuvākajā brīvdienā. Senioru festivāls “Zelta ritmi” jau četrus gadus ir noticis jūnija otrajā nedēļā Rīgā, Esplanādes parkā, un tā koncertā uzstājās vairāk nekā 200 vecākās paaudzes kolektīvu no visas Latvijas. Savukārt Tēva dienas gājiens un festivāls norisinājās septembra otrajā svētdienā.

“Esam jau saņēmuši tētu paustu nožēlu par Tēva dienas gājiena un festivāla atcelšanu – tā ir mūsu senākā tradīcija, un šogad bija jānotiek jau astotajam festivālam pēc kārtas. Daudzām ģimenēm tieši šis pasākums bija izvērties par ikgadēju ģimenes tradīciju,” stāsta Inga Akmentiņa-Smildziņa. Tomēr viņa norāda, ka pasākumiem par godu noteikti gaidāmas cita veida aktivitātes – gan neklātienē, gan pulcējoties nelielā skaitā. “Šogad bijām iecerējuši aizsākt jaunu tradīciju – Mātes dienas festivālu. Arī to nācās atcelt, taču sirsnīgā formātā izvērtās Mātes dienas mīļo vārdu kampaņa virtuālajā vidē “Paldies Tev, mammu!”, kur mākslinieki ierunāja dzejoļus vai iedziedāja dziesmas mammu attālinātai apsveikšanai. Sveicieni mammām skatāmi “Mammām un Tētiem” “YouTube” kanālā.”

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide