Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tornī Alises Marijas Aizpures gleznu izstāde “Krāsas” (FOTO)

No piektdienas, 16. augusta, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā būs apskatāma mākslinieces Alises Marijas Aizpures gleznu izstāde “Krāsas”, kurā apmeklētājus priecēs akrila tehnikā gleznoti mākslas darbi, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Alise Marija Aizpure ir radoša personība, kura mākslas pasaulei aktīvi pievērsusies 2007. gadā, kad viņas talantu un mākslinieces garu spēja ieraudzīt tā laika zīmēšanas skolotāja, kas ieteica pievērsties mākslai. Apziņa, ka nākotnē vēlēsies izpausties radoši  raisījusies jau bērnībā.

Jaunās mākslinieces neordinārais izpildījums gleznās pievērš uzmanību un raisa diskusiju par dažādo skatījumu uz ierastām lietām. Mākslas darbi tiek gleznoti akrila tehnikā. A.M.Aizpure sevi ir apliecinājusi kā spēcīgu, radošu personību, ar tikai sev raksturīgu vizuālo izpildījumu, kurā manāmi gan koši krāsu toņi, gan mazākās nianses. Dažādo krāsu toņi un formu ekspresīvās attiecības veido sižetu, kas atspoguļo citādu skatījumu uz apkārtējo pasauli.

Gleznu izstādes “Krāsas” atklāšana Jelgavas Sv.Trīsvienības tornī būs desmitā jaunās mākslinieces radošajā karjerā, kura savus darbus apmeklētājiem atrādījusi dažādās pilsētās tepat – Latvijā, kā arī ārvalstīs – Polijas galvaspilsētā Varšavā un Krievijas galvaspilsētā Maskavā.

Gleznu izstāde “Krāsas” apmeklētājiem bez maksas būs apskatāma no 16.augusta līdz 2.oktobrim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā, Akadēmijas ielā 1, Jelgava. Vairāk informācijas pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Foto: sarunu festivāla "Lampa" arhīvs un Eva Pričiņa

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide