Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tornī atklās Ilzes Dūdiņas stikla mākslas izstādi “Saziņa ar draugiem un tēvu”

Ceturtdien, 16. janvārī, pulksten 14 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē tiks atklāta Ilzes Dūdiņas stikla mākslas izstāde “Saziņa ar draugiem un tēvu”, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

No 16.janvāra līdz 13. februārim Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē būs skatāma Ilzes Dūdiņas izstāde "Saziņa ar draugiem un tēvu". Jau vairāk nekā 20 gadu ilgajā radošajā darbībā, strādājot  ar stiklu, māksliniecei ir izkopta unikāla vizuālā valoda. Māksliniecē īpašu interesi raisa stikla un citu materiālu savienošana. Arī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē skatāmajos darbos, stikls savienosies ar dabas elementiem. Tajos būs redzamas refleksijas un novērojumi, kas tiecas izprast "dabas dabu". Caur telpiskām struktūrām tiks risināts dialogs un uzdots jautājums par spēju sazināties. Vai ar mākslas starpniecību varam sazināties vēl ciešāk kā ar vārdiem? Vai saziņa ir tikai vertikāla, horizontāla vai, tomēr, iespējams arī savādāk.  

Paralēli radošajai darbībai, notiek pētniecības un akadēmiskais darbs ar studentiem, topošajiem māksliniekiem Latvijas Mākslas akadēmijā. Ar grupu un personālizstādēm Latvijā un ārvalstīs I. Dūdiņa piedalās kopš 1992. gada. Darbi atrodas muzejos, privātkolekcijās un skatāmi publiskajā telpā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā Beļģijā, Dānijā, Somijā, Zviedrijā, Čehijā, Ukrainā, Krievijā, Japānā un ASV.

Izstāde apskatāma bez maksas. Vairāk informācijas par izstādi pa tālruni 63005445, vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide