Tradicionālos tūrisma vakarus atsāks ar stāstu par Palau

Par godu Pasaules tūrisma dienai ceturtdien, 28.septembrī,, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars “Palau – tropiskā paradīze”, kura laikā varēs iepazīt Mikronēzijas salu valsti Palau, informē Jelgavas reģionālā tūrisma centra speciāliste Sandra Grigorjeva.

Pirmā šī rudens tematiskā tūrisma vakara viešņa būs kaislīga ceļotāja, rīdziniece, Alīna Andrušaite, kura dalīsies iespaidos par Mikronēzijas salu valsti – Palau, kas atrodas Klusā okeāna rietumu daļā un ir populāra silto brīvdienu zeme Ķīnas, Taivānas, Japānas un Korejas tūristiem un niršanas entuziastiem. Palau slavena ar brīnišķīgu zemūdens pasauli un nosaukta par vienu no labākajām niršanas vietām pasaulē.

Ikviens šajā vakarā varēs uzzināt, kā Alīna gatavojās braucienam un baudīt lieliskas fotogrāfijas no Palau, klausoties stāstos par piedzīvoto, redzēto un iegūto. Alīna kopā ar vīru Jēkabu jau daudzus gadus meklē neparastas vietas ceļojumiem un pēcāk dalās iedvesmojošos stāstos iedvesmas blogā “sapnumedniece.lv”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide