1.ģimnāzija: Ar labi padarīta darba un plašu iespēju apziņu sākts 92.gads (ar foto) 4

Jelgavas 1.ģimnāzija sāk 92.pastāvēšanas gadu ar labi padarīta darba sajūtu. Mūsu skolā pilnībā ieviesta un veiksmīgi darbojas e-klase, kas uzskatāmi ataino katra skolēna darba sasniegumus, palīdz sadarboties ar vecākiem. Jau otro gadu skola kā vienīgā Latvijā realizēs inženierzinātņu programmu.

Prieks, ka visi skolēni var uzsākt mācības nākamajā klasē un visi 9., 12.klašu absolventi godam nopelnīja beigšanas dokumentus. Skolas audzēkņi ir aktīvi dziedātāji, teātra spēlētāji, sportotāji, pasākumu vadītāji un dalībnieki.Skolas atjaunotais jauktais koris izturējis svelmainu pārbaudījumu un kuplinājis 10.Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieku pulku. Pagājušais gads bijis notikumiem bagāts: skolā viesojās sabiedrībā pazīstamas personības, piemēram, Atmodas celmlauzis Dainis Īvāns, rakstniece, bijusī diplomāte Anna Žīgure, žurnālists Juka Rislaki, aktieri Ēriks Vilsons, Kristaps Rasims.Iedibināta jauna tradīcija skolas jubilejas svinībām, kurā viesojās skolas absolventi: Dailes teātra aktrise Baiba Neja, mūziķis Gundars Lintiņš, «DNBNord bankas» klientu nodaļas vadītāja Inga Kalna, «Jelgavas inovāciju centra» vadītājs Agris Ķipurs, Jelgavas pašvaldības IT nodaļas vadītāja vietnieks Alvils Pierhurovičs, pašvaldības deputāts Jurijs Strods u.c.2010./11.mācību gadā 1.ģimnāzijas saime ir iecerēm un darba spara pilna, darbu uzsāk jauni, radoši pedagogi vēsturē un fizikā. Veselu mēnesi 7.b klasi audzināt palīdzēs un vācu valodu prakses ietvaros pasniegs Florians Maijers – Minsteres Pedagoģijas Universitātes 4.kursa students.Jau otro gadu mūsu skola, sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības Universitāti, vienīgā Latvijā realizēs inženierzinātņu programmu, mudinot skolēnus apgūt valstī prioritārus un aktuālus mācību priekšmetus. Skolai ir plašs darbalauks audzēkņu mācību motivācijai: ciešāka sadarbība ar pilsētas pašvaldību, uzņēmumiem profesionālo, praktisko iemaņu nostiprināšanai, daudzveidīgu projektu realizācija, mūsdienīgu tehnoloģiju iedzīvināšana,  skolas kultūras dzīves pilnveide.Ilze Pierhuroviča,Jelgavas 1.ģimnāzijas direktora vietniece audzināšanas darbā

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jaa

Skolnieces arī vislabākās, ne tikai skolnieki un skolotāji(as). :p Neņemiet ļaunā, lieliskā un neatkārtojamā sk. I.Pierhuroviča man ļoti labi iemācījusi gramatikas likumus, tāpēc tās kļūdas pat komentāros nevaru nepamanīt. :D
Lai izdodas gan skolēniem, gan arī skolotājiem viss iecerētais!
Mīlu šo skolu.

pirms 11 gadiem, 2010.09.02 11:38

Veiksmi jaunajā mācību gadā gan skolniekiem, gan arī skolotājiem! Lai ko arī teiktu, J1Ģ bija, ir un būs vieni no labākajiem skolotājiem :)

pirms 11 gadiem, 2010.09.02 09:37

sk:

Jelgavas 1.ģimnāzijā mācās vislabākie skolnieki un viņus māca vislabākie skolotāji. Veiksmīgu jauno mācību gadu!

pirms 11 gadiem, 2010.09.02 00:11

Lietotāju raksti