Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

45 kilogrami labu domu un labu darbu (FOTO)

Jau septīto gadu reģiona un pilsētas līmenī „Jaunie līderi” organizē dažādus pasākumus gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. „Jaunie līderi” ir Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra koordinēta jauniešu atbalsta grupa, kas darbojas no 2007. gada oktobra. 

Šogad „Jaunie līderi” ar Jelgavas sociālo lietu pārvaldes atbalstu veidoja labdarības akciju „Labas domas, labi darbi”, kuras noslēguma pasākums notika 16. decembrī Ģimenes atbalsta nodaļā Zirgu ielā 47a.

Sociālo lietu pārvaldes ģimenes atbalsta nodaļa bija sarūpējusi cienastu – tējas galdu ar piparkūkām. Savukārt „Jaunie līderi” iepriecināja bērnus ar Ziemassvētku paciņām, pašu veidotu koncertprogrammu, iejūtoties dažādu labo gariņu lomās. Mājīgā, sirsnīgā atmosfērā bērni varēja vērot priekšnesumus un paši piedalīties aktivitātēs, izspēlējot viktorīnu, kā arī citas spēles. 

Svētku sajūtas radīšanai tika kopīgi dziedātas dziesmas, bērni gatavoja Ziemassvētku rotājumus. Noslēgumā katrs bērns uzrakstīja laba vēlējumu un pakāra to īpaši veidotajā Labo domu kokā, kurš pēc tam tika pasniegts nama saimniekiem.

„Jaunajiem līderiem” labdarības vainagojās ar pozitīvām emocijām – kā ņēmējiem, tā arī devējiem, ļaujot visiem piedzīvot Ziemassvētku brīnumu klātbūtni – kopā darot labas lietas.

“Jaunie līderi” pateicas par iespēju radīt šo brīnumu: SIA “Kanclers plus” vadītājai Ilvai Miezei, 4. vidusskolas, 5. vidusskolas un Spīdolas ģimnāzijas skolēniem un viņu vecākiem par saziedotajiem 45 kilogramiem saldumu, lai būtu iespējams bērniem sagatavot saldumu paciņas.

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra jauniešu atbalsta grupa „Jaunie līderi”, koordinatore Līga Damberga

Foto: ZRKAC

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti