Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aerobikas konkurss Jelgavas Valsts ģimnāzijā

31.martā Jelgavas Valsts ģimnāzijā norisinājās tradicionālais aerobikas konkurss. Skolēnu pašpārvalde katru gadu rīko šo konkursu, lai kopā ar pamatskolēniem un skolotājiem aktīvi un veselīgi iesāktu pavasari. 

Šogad konkursu atklāja skolotāji, kas kopā ar skolēnu pašpārvaldi kustējās enerģiskos kantri dejas soļos. Pasākumā piedalījās visas pamatskolas klases. Skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus ar sinhroniem deju soļiem, BMX velosipēdiem un pat ar akrobātiskiem elementiem.

Katra klase bija padomājusi par kaut ko interesantu. Dažos priekšnesumos piedalījās arī skolotāji, jo kopā taču jautrāk.  No vidusskolas klasēm sevi pieteica 10.M, kas bija sagatavojusi veselu iestudējumu. Viņi bija jau guvuši pieredzi, dejojot iepriekšējos trīs gadus, tāpēc varēja parādīt, kādam jāizskatās priekšnesumam ar motīvu.

Kamēr žūrija, kurā bija piecas vidusskolnieces ar nopietnu dejotāju stāžu dažādās grupās, vērtēja katru klasi, mūs ar savu priekšnesumu priecēja „Intrigas” meitenes.

Konkursā 1.vietu ieguva 8.D klase, 2.vietu ieguva 8.A, bet 3.vietu – 7.A klase. Konkursā iztērētā enerģija tika kompensēta ar lielu kliņģeri. 1. vietai šogad pirmo reizi tika ceļojošais kauss. Arī pārējās klases ieguva dažādu nomināciju diplomus.

Ksenija Ērgle, Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvaldes dalībniece 

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti