Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizupes pamatskolai jauns rotaļu laukums 2

Skolas atbalsta biedrība „Aizupīte” piedalījās Jelgavas lauku partnerības „Lielupe” izsludinātā Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atklātā projektu iesniegumu konkursā pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” 6. kārtas rīcībā 1.2. Aktīvās atpūtas, sporta, vides, sakopšanas un pieejamības aktivitāšu veicināšana vietējiem iedzīvotājiem.

Projekts ar nosaukumu „Esi kustīgs – dzīvo vesels” tika apstiprināts un, pateicoties arī Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējumam, šā gada rudenī veiksmīgi realizēts. Projekta ietvaros Aizupes pamatskolas bērnu rotaļu laukums papildināts ar sekojošiem objektiem: labirintu, kustīgo tiltiņu, šūpolēm, līdzsvara baļķi, pievilkšanās stieņiem, rāpšanās sienu kompleksu, piramīdu un 6 soliņiem. Projekta kopīgās izmaksas bija 7114,36 euro, no kuriem 6402,92 euro publiskais finansējums no ELFLA, bet 711,44 euro Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējums.

Tika veikta vairāku kokapstrādes uzņēmumu aptauja, piedāvāto cenu salīdzināšana, lai izvēlētos atbilstošāko un izdevīgāko piedāvājumu veicamo darbu realizēšanai. Projekta īstenošana tika uzticēta amatniekam Jānim Mālniekam, kuram jau ir pieredze bērnu rotaļu laukumu konstrukciju izgatavošanā un uzstādīšanā. Šis amatnieks tika uzskatīts par piemērotāko, jo savus objektus veido no tīra koka. Tā kā Aizupes pamatskola ir EKO skola un vienmēr rūpējas par sakoptu un draudzīgu vidi, šis aspekts bija ļoti nozīmīgs.

Rudens talkā skolēnu vecāki čakli strādāja, lai sakoptu rotaļu laukumam paredzēto teritoriju. Esam ļoti priecīgi un gandarīti par paveikto!

Dita Mauraga, projekta vadītāja

Pievieno komentāru

Komentāri 2

smuki

tikai vajadzeja zemes segumu ari sagatavot - savadak izskatas, ka bus pamatiga dublju pelde

pirms 5 gadiem, 2014.10.28 10:34

Lietotāju raksti