Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizupes pamatskolas aktieri grib braukt ciemos (FOTO) 4

Aizupes pamatskolas 4.klases skolēni 5.maijā priecēja Līvbērzes vidusskolas skolēnus un skolotājus ar Ināras Šteinbergas izrādi ”Mežā veikals atbraucis”. Izrāde tapa projektu nedēļas ietvaros martā. Pirmizrāde, kuru vēroja Aizupes pamatskolas skolēni un skolotāji, notika 10.aprīlī.

14. aprīlī ar izrādi, 4.klases skolēni iepriecināja savus vecākus. Audzinātāja Sarmīte Freimane, uzrunājot skatītājus, nekļūdījās – tā bija izrāde, kurā piedalījās pasaulē vislabākie aktieri. Izrādes laikā jaunie, talantīgie aktieri risināja krustvārdu mīklu par mūžīgajām vērtībām – godīgums, draudzība, izpalīdzība, līdzjūtība, žēlsirdība.

Izrādē iesaistījās visi 4.klases aizupieši, skolotāja bija iedalījusi katram viņa temperamentam atbilstošu lomu. Uz Aizupes zāles skatuves darbojās gan naivais zaķis (Emīls Kurpnieks), gan izpalīdzīgais lācēns (Elīna Jaunsubrēna), gan dzeguze (Rūta Šteina), gan drosmīgā vārna (Katrīna Luīze Butkus), gan nejaukās un viltīgās zebiekstes (Māris Leondrits Liperts, Kristaps Pētersons, Monta Hartmane, Roberts Truslis, Stefānija Diāna Ragovska, Mikus Jasevičs, Augusts Zubovs, Rūdis Liepiņš, Raimonds Grigorjevs), gan vilcene (Kitija Ķibilde), gan pelīte (Elīza Kleinberga), gan lapsa (Sindija Samanta Deimantoviča).

Skatītāju simpātijas ieguva šņācošā čūska (Nils Janelsiņš), bet prātīgus padomus sniedza apdomīgais ezis (Artis Andrejevs). Meža policists mežakuilis Šņukurs (Sandis Umbraška) kopā ar citiem zvēriem palīdzēja āpsim-veikalniekam (Toms Brokāns) atgūt nozagto naudu. Nosodījumu zaglīgajām zebiekstēm izteica arī lācis (Kārlis Žogla). Visi meža iemītnieki piedalījās īsto zagļu notveršanā un tādējādi palīdzēja atgūt labo slavu nepatiesi apsūdzētajām zaķa māsām (Līva Lita Ozollapa, Lauma Siliņa).

Izrādes nobeigumā noziedznieki tika notverti. Bet viņi nesaņēma sodu par nodarīto, jo meža iemītnieki deva iespēju nekrietnajām zebiekstēm laboties. Kā? To jūs varat vēl mēģināt noskaidrot, jo jaunie mākslinieki labprāt aizbrauks pie jums viesos.

Skolēnu vecāki, noskatoties šo izrādi, saņēma ne mazums pozitīvu emociju. Ar skaļiem aplausiem, neslēpdami savu sajūsmu, viņi pateicās Aizupes pamatskolas 4.klases radošajai komandai – skolēniem un klases audzinātājai Sarmītei Freimanei.

Liels paldies arī jāsaka jauno aktieru vecākiem (īpaši jāpateicas Kitijas māmiņai Ilzei Ķibildai), jo bez viņu izdomas un palīdzības tērpu tapšanā un skatuves dekorāciju veidošanā, nebūtu tik spilgtas, emocijām bagātas teātra izrādes.

Kārļa mamma Ina Žogla

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vārds, uzvārds

Skolotājas Freimanes dzīves mērs - divkosība.

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 20:03

Aleksandrs

Lai viņi grib, neaiciniet ! Piedzersies, izdemolēs telpas un vispār, repertuārs ir šausmīgs.

pirms 5 gadiem, 2015.05.07 23:13

skatitājs

jaunais cilvēk tie ir 4 klases bērni, nespried par citiem pēc sevis! Un luga ir ļoti jauka,sirsnīga un ar daudz jokiem!!!

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 13:54

dullais dauka

Kā tas ir "repertuārs šausmīgs?" Tā luga nav izdevusies?

pirms 5 gadiem, 2015.05.10 20:02

Lietotāju raksti