Aizupes Zaļā klase atkal uzņem viesus 6

Vēsts par to, ka Aizupes pamatskolas Zaļā klase skolas birzītē izdemolēta, šoruden ātri aplidoja rajonu: tuvākie kaimiņi, kam rūp apkārtējas vides jaukāko objektu saglabāšana, ziņoja, ko redzējuši un kas varētu noderēt izmeklēšanā, žurnālisti, kuri allaž interesējas par Aizupes Zaļā karoga Ekoskolas aktivitātēm, steidzās laikrakstu pirmajās lappusēs publicēt bēdīgo ziņu.

Nu jau labs laiciņš pagājis, kopš direktores vietnieces saimniecības jautājumos Sigitas Kārklas vadībā skolas darbinieki un skolēni izpostīto objektu atjaunojuši. Klasē atkal notiek mācību stundas. Normāli - nav jau nekā īpaša un sensacionāla. Bet skolas kolektīvam par to liels prieks! Gribas pasacīt paldies visiem, kas nepalika vienaldzīgi. Pateicoties policista Laura Vilava pūlēm un «Tušķu» iedzīvotāju atbalstam, vainīgie tiks sodīti.Birzītes objektus nosargāt pagrūti - žoga apkārt nav, tāpēc daži vakaros ved šurp pastaigāties suņus un pa ceļam izmet savas mājas atkritumus skolas konteineros, pat nepievēršot uzmanību tam, ka te atkritumi tiek šķiroti. Citi labprāt izmanto sporta taku un objektus, un ne vienai vien naksnīgai kompānijai patīk pasēdēt mūsu lapenītē vai pie ugunskura. Labi, ja pēc tādas viesošanās nekas nav salauzts un piecūkots... Patīkami, ka lielākā daļa vietējo iedzīvotāju skolas apkārtni iemīļojuši un daži palīdz arī to pieskatīt.Oktobra nogalē pieredzes apmaiņas nolūkos te viesojās arī citu ekoskolu delegācijas: no Cēsu rajona Amatas pamatskolas, Rīgas Sanatorijas internātskolas. Viņi priecājās par Aizupes pamatskolas videi draudzīgo tēlu un mājup devās ar daudzām jaunām «zaļām» idejām.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

anna

zinu gan ,ka saņēma un pagasta priekšniece ar maģistra grādu ekonomikā , laikam jau nu māk rēķināt,kas ir ekonomiski un kas nav....

pirms 12 gadiem, 2007.11.14 21:25

Aivars

Nu nesaņēma gan, Anniņ, pilnīgi pretēji, ja tā parēķina, tad iznāk vēl, ka pilsētas bērnu nauda stutē pagasta bērnus. Jocīga lieta tie cipari, vai ne!?

pirms 12 gadiem, 2007.11.12 22:47

anna

vai tad arī Aizupe nesaņēma tik pat populāru skaidrojumu no pagasta cik izmaksā pilsētas bērnu izturēšana?

pirms 12 gadiem, 2007.11.12 22:04

Aivars

Zanīt, meitiņ, paprasi priekšsēdei, kādu laiciņu atpakaļ viņai tika populāri un ar konkrētiem cipariem paskaidrots pagasta "milzīgais finansiālais ieguldījums" Aizupes skolas attīstībā. Vēlies publisku diskusiju par tēmu "kā parasti pagasts iedeva naudu ...", nav iebildumu, bet baidos, ka tad gan tevi Ilze Vītola atlaidīs no darba!!!

pirms 12 gadiem, 2007.11.11 22:55

KRISTINE

Cik esmu piedalijusies skolas sapulcēs, tik vienmēr pagastam ir pateikts milzum lielais PALDIES par atbalstu ko sniedz. To ka vins nav šoreiz sevišķi izcelts, tas apsolūti nenozīmē ka aizmirsts, viņš ir ietverts vārdā "labvēļi".Vismaz es to tā saprotu, bet diemžēl atrodas arī skauģi!!!??? Milzīgi liels paldies direktorei par entuziasmu un apņēmību celt savu skoliņu un liels prieks, kad manas meitas var šajā skolā mācīties!!!

pirms 12 gadiem, 2007.11.08 14:00

Zane

Kā parasti pagasts iedevis naudu klases atjaunošanai, bet tos pat nepiemin. Tur taču tikai labvēļi darbojas.

pirms 12 gadiem, 2007.11.08 09:03

Lietotāju raksti