Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadīts Dobeles, Auces un Tērvetes novada jaunatnes forums (FOTO)

Šodien, 8. maijā, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajā vidusskolā norisinājās pirmais Dobeles, Auces un Tērvetes novada jaunatnes forums “Iedarbini ideju!”, kurā piedalījās vairāk nekā 60 jaunieši, jaunatnes darba veicēji, pašvaldību deputāti un darbinieki, kā arī jaunatnes jomā iesaistītie un ieinteresētie. 

Pasākumu ar uzrunu atklāja projekta vadītājs Aivis Majors un Dobeles novada pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns, aicinot radīt visdažādākās idejas jaunatnes jomas attīstībai mūspusē.

Šajā dienā par paveikto un plānoto jaunatnes jomā vēstīja Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra jaunatnes lietu speciāliste Inita Neimane un Tērvetes novada Jauniešu iniciatīvu centra jaunatnes lietu koordinatore Katrīna Freimane. Īpašu sveicienu foruma dalībniekiem video formātā bija sagatavojusi Izglītības un zinātnes ministrija.

Pasākuma galvenā aktivitāte bija diskusijas, kas norisinājās, izmantojot “Pasaules kafejnīcas” metodi. Tā dalībnieki diskutēja kopumā par piecām tēmām: “Jauniešu nodarbinātība vasarā”, “Sociālo tīklu spēks – realitāte vai ilūzija?”, “Jaunatnes darba veicējs – katrā pagastā?”, “Jaunieši – resurss pašvaldībai” un “Dobeles, Auces un Tērvetes novada sadarbība jaunatnes jomā”.

Noslēdzoties pasākumam, darba grupu vadītāji vēstīja par diskusiju rezultātiem, atspoguļojot gan jauniešu un jaunatnes darba veicēju, gan arī pašvaldību deputātu un darbinieku pausto viedokli. Savukārt nākamnedēļ projekta organizatoriskā komanda strādās pie rekomendāciju jaunatnes jomas attīstībai veidošanas. Ar tām jau tuvākajā laikā tiks iepazīstināti Dobeles, Auces un Tērvetes novada lēmumu pieņēmēji, kā arī informācija būs pieejama visiem interesentiem. 

Ticam, ka forums bija patiesi lieliska vieta, lai apmainītos pieredzēm, diskutētu par jaunatnes jomā aktuālām tēmām, aktīvi līdzdarboties un vienkārši lietderīgi pavadītu laiku, taču pats svarīgākais – radītu dažāda veida risinājumus jaunatnes jomas attīstībai mūspusē. Paldies visiem, kur piedalījās!

Pasākumu organizēja biedrība “Dobeles Jauniešu dome” projekta “Dobeles, Auces un Tērvetes novada jaunatnes forums “Iedarbini ideju!”” ietvaros, to atbalsta Dobeles novada pašvaldība, Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola. 

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti