Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apzinās sociālajai atstumtībai pakļautus cilvēkus 4

Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija “Sustento” uzsāk pārmaiņu veicināšanas programmu vairākām sociālās atstumtības grupām Zemgales reģionā.

Sabiedrības integrācijas fonda projekta “Motivācijas paaugstināšana un atbalsta pakalpojumu nodrošināšana sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām” ietvaros Zemgales reģionā “Sustento” uzsāk apzināt sociālajai atstumtībai pakļautus cilvēkus, kas vēlētos savā dzīvē pārmaiņas, proti, individuālu atbalstu, lai atrastu vai mainītu darbu un palīdzētu mainīt viņu līdzšinējo situāciju.

Lūdzam atsaukties cilvēkus, kas ir vai jūtas diskriminēti * invaliditātes dēļ, * vecuma dēļ (pēc piecdesmit gadiem), dzimuma dēļ un etniskās piederības dēļ.

Ar katru cilvēku strādās pārmaiņu aģents, kas katru situāciju izvērtēs individuāli, meklēs risinājumus un sniegs atbalstu. Nepieciešamības gadījumā būs iespēja saņemt psihologa, karjeras konsultanta un jurista pakalpojumus.

Aicinām pieteikties interesentus, rakstot uz epastu: liene.purmale@sustento.lv vai zvanot uz tālr. 29713163


Liene Purmale, Sustento” projekta koordinator

Pievieno komentāru

Komentāri 4

zinta

Sociāli atstumtie cilvēki nelieto internetu un nevēlas iziet sabiedrībā.

pirms gada, 2018.07.17 13:34

svarīgi ir tas,

kuri būs aģenti izvērtētāji,nosauciet šos,lūdzu

pirms gada, 2018.08.04 16:09

Panda

baidos, ka socdienesti. tātad ģimenēm ar bērniem neiesaku pieteikties.

pirms gada, 2018.08.13 21:37

Lietotāju raksti