Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāta vēstule Aigaram Eglem un viņa ģimenei 53

Š. g. 11. septembra laikraksta  „Zemgales Ziņas”,  Nr.105 (4337), publicēts mūsu mājas iedzīvotāja, bijušās dzīvokļu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības (turpmāk DzĪKS)  „Saule” valdes priekšsēdētāja Roberta Egles dēla, Aigara Egles, it kā informatīvs raksts, adresēts DNB bankas vadībai, par mājas Meiju ceļā 50 mājas pilnvarotās personas Natālijas Žilinskas it kā nelikumīgajām darbībām, veicot marta un aprīļa mēnešos norēķinus ar sētnieci un santehniķi, un melošanu policijas darbiniekiem.
Situācija ir pavisam citādāka, nekā to atspoguļo Aigars Egle.

Š. g. februāra mēnesī, DzĪKS  „Saule” dzīvokļu īpašnieku un iedzīvotāju kopsapulcē kooperatīvās sabiedrības „Saule” valdes priekšsēdētājs Roberts Egle, aktīvi iejaucoties sapulces norisē viņa ģimenes loceklim Aigaram, nostādīja dzīvokļu īpašniekus notikuša fakta priekšā, ka viņš no iedzīvotājiem iekasētos maksājumus par zemes nomu zemes īpašniekiem nav pārskaitījis (LVL 19 266.40 saskaņā ar tiesas lēmumu no 04.12.2013.). Tiesā Roberts Egle kooperatīva vārdā piekritis izpirkt zemi par LVL 49 790.00, par savām darbībām neinformējot trīs DzĪKS  „Saule” māju dzīvokļu īpašniekus, nesaskaņojot to ar iedzīvotājiem  un nesaņemot piekrišanu zemes pirkšanai.

Gari nestāstot, tas arī bija  DzĪKS  „Saule” beigu sākums. Šajā pašā sapulcē iedzīvotāji atteicās zemi izpirkt, abi Egles sapulci demonstratīvi pameta. Šis solis tika uzskatīts kā Roberta Egles kā valdes priekšsēdētāja demisijas pieteikums. Kopš sapulces pamešanas brīža, Roberts Egle kā valdes priekšsēdētājs nekādas darbības, saimnieciskas vai finansiālas, neveica. Kooperatīvās sabiedrības konti tika bloķēti. Naudas nebija, māju vajadzēja apsaimniekot: organizēt teritorijas apkopšanu, apmaksāt patērētā siltā un aukstā ūdens izlietojumu, norēķināties par atkritumu izvešanu, lai nenogrimtu mēslu kaudzē. Valdes priekšsēdētājs un valde augšminēto darbu organizācijā nepiedalījās.

DzĪKS  „Saule” valdes priekšsēdētājs, vietnieks un valdes locekļi nemēģināja situāciju stabilizēt un normalizēt, meklēt izeju un atrisinājumu samilzušajam un sasāpējušajam jautājumam. Lieki piebilst, ka Aigars Egle, kas rakstā vairakkārt piesauc augšminētās Sabiedrības amatpersonas, mums nezināmu un nesaprotamu iemeslu dēļ, pārstāvēja Sabiedrību visās instancēs (izņemot tiesu) patvaļīgi un vienpersoniski. Pārstāvēt kooperatīvu, bija un vēl joprojām ir, tikai un vienīgi kooperatīva biedriem, kuriem kooperatīvajā sabiedrībā ir reģistrēts dzīvoklis kā īpašums, ar ko attiecīgā persona ieiet kooperatīvās sabiedrības sastāvā un piedalās visās ar sabiedrību saistītajās darbībās. Aigars Egle ir tikai Roberta Egles ģimenes loceklis.

Martā visa valde iesniedza atlūgumus. Roberts Egle, lai valdi pārvēlētu, kopsapulci nesasauca. Līdz ar to DzĪKS  „Saule” valde ir beigusi pastāvēt. Tas sešu gadu garumā ir tipisks Roberta Egles darba stils– par minimāli veiktu/neveiktu  darbu, izdarot neskaidras finansiālas darbības, nesniedzot atskaites un pārskatus dzīvokļu īpašniekiem par valdes saimniecisko un finansiālo darbību, saņemt atalgojumu. Vienīgā Aigara un Roberta Egles darbība bija, visiem iespējamajiem līdzekļiem un metodēm, melojot un dezinformējot cilvēkus, piespiest viņus zemi izpirkt, draudot ar dzīvokļu zaudēšanu u.t.t. Bet tā jau ir izmeklētāju (tiesa, VP ZRP Organizētās Noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas vecākais inspektors  U.Markuss tā arī neatrada nozieguma sastāvu Roberta Egles veiktajās darbībās) un tiesas kompetence. Interesants ir fakts, ka Roberta Egles ģimene 6 gadu garumā nav veikusi nevienu maksājumu par saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem. Ir saprotama viņu naids pret visiem, jo Robertam Egle zuda iespēja brīvai un nekontrolētai pieejai sabiedrības līdzekļiem un resursiem.

Dzīvokļu īpašnieki sapulcē martā nolēma glābt situāciju pašu spēkiem, izvēlot personu, kas nodarbosies ar mājas uzturēšanu, darbu organizēšanu un rēķinu kārtošanu, lai netiktu atslēgta ūdens padeve, izvesti atkritumi un sakopta teritorija. Mūsu izvēle krita uz mūsu mājas dzīvokļu īpašnieci Natāliju Žilinsku, viņa iedzīvotāju kopsapulcē saņēma pilnīgu iedzīvotāju uzticības balsojumu.

Jā, tā ir vienīgā patiesība Aigars Egles rakstā, ka N. Žilinska pēc mūsu uzstājīga pieprasījuma, tiesa, ļoti nelabprāt, piekrita atvērt kontu savā bankā, lai iedzīvotāji varētu norēķināties par atkritumu izvešanas pakalpojumiem. Vienkārši tajā brīdī mēs citu izeju neatradām.  Saņemtā  nauda tika pārskaitīta adresātam un šis fakts ir  pārbaudāms. Arī tā ir taisnība, ka iedzīvotāji savāca naudu, lai pateikties par padarīto darbu sētniecei un santehniķim, jo Roberts Egle un valde teritorijas apkopšanas u.c. darbus neorganizēja. Vienkārši, tādam stāvoklim, kādā mājas iedzīvotāji Egles bezdarbības dēļ bija nokļuvuši, nebija precedenta. Neviens no DzĪKS  „Saule” locekļiem nepieteicās veikt teritorijas apkopšanas darbus brīvprātīgi un bez maksas.

Par SIA „Jelgavas ūdens”  - sākotnēja informācija par katra dzīvokļa ūdens maksājumiem tika saņemta no DzĪKS  „Saule” personīgā e-pasta un nodota SIA „Jelgavas ūdens”, lai turpinātu saņemt ūdens padeves pakalpojumus. Tekošos maksājumus mēs jau saņemam no SIA „Jelgavas ūdens”, jo maksājumi tika veikti uz Uzņēmuma kontu un zināt kurš samaksājis vai nav samaksājis, zin tikai Uzņēmums. Saskaņā ar Dzīvokļa īpašuma līkumu un Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumu, dzīvojamo māju īpašniekiem un tas esam mēs, kurus pārstāv N.Žilinska ir tiesības zināt par parādniekiem, t. sk. arī par nemaksātajiem par auksto ūdeni. 

Tā saucamā DzĪKS  „Saule” pilnvarotā persona Aigars Egle (vēl joprojām iedzīvotājiem nav skaidrs, kas Aigaru Egli pilnvarojis un uz kāda pamata DzĪKS  „Saule” priekšsēdētājs Roberts Egle, jau sākot pildīt priekšsēdētāja pilnvaras, pārlicis savu pienākumu veikšanu uz dēlu, neitralizējot un faktiski nepielaižot pie pienākumu veikšanas, valdi) savā rakstā aizmirsis uzskaitīt savas aktivitātes, kuras varētu ieinteresēt gan tiesībsargājošās institūcijas, gan ieņēmuma dienestu, un tās ir:

1) Staigāšanu pa dzīvokļiem un vākšanu skaidrā nauda, bez čeka izsniegšanas, par: deratizāciju, kas ir jau iekļauta rēķinā, kāpņu telpu logu mazgāšanu, kas ir sētnieka rēķinā apmaksāts pienākums, pasta kastīšu nomaiņu, pakalpojums nav veikts, naudas izlietojums neskaidrs.
2) Piedalīšanos mājas remontdarbu veikšanā bez darba līguma slēgšanas ar kooperatīvo sabiedrību, bet iekasējot no dzīvokļu īpašniekiem noteiktu summu par savu veikto darbu skaidrā naudā, nemaksājot valstij nodokļus.

3) Kopā ar tēvu izmantojot gan mājas Nr.37 Satiksmes ielā fasādi priekšvēlēšanu aģitācijas plakāta izvietošanai, par to nesamaksājot sabiedrībai.

4) Priekšvēlēšanu kampaņas laikā bez maksas izmantojot kooperatīva telpas (kantori-ratiņtelpā) kā noliktavu  reklāmas materiālu novietošanai.

5) Rīkojot kaut kādas saiešanas ar nepilngadīgiem puišeļiem mājas bēniņos, par izlietoto elektroenerģiju nemaksājot, bet pieskaitot to kopējam rēķinam. Pašlaik 35 gadus vecais Aigars Egle uzsācis aktīvu biedrošanos ar nepilngadīgām meitenēm.

6) Nelikumīgu instalācijas vadu apgriešanu dzīvojamo māju Meiju ceļā Nr.48 un Nr.50 kāpņu telpās, kur Aigars Egle pieķerts pie rokas, veicot šīs darbības. Māja Nr.48 pat izsaukusi policiju, par ko sastādīts akts.

Pašlaik notiek cita Aigara Egles aktīva darbība DzĪKS  „Saule” vārdā, piestādot iedzīvotājiem apsaimniekošanas rēķinu par marta mēnesi, apstaigājot dzīvokļus, iekasējot naudu, tiesa kaut kāda kvīts tiek izsniegta.  Aigars Egle ir aizmirsis, ka, viņa tēvs Roberts Egle, marta, aprīļa  mēnešos neveica nekādus apsaimniekošanas darbus. Roberta Egles nekaunības kalngals ir, pieprasīt apmaksāt marta mēneša apsaimniekošanas izdevumus  ( rēķinā ietverti: apsaimniekošana un citi izdevumi). Aigars Egle, kas nosaukta par DzĪKS  „Saule” pilnvarotu personu, nevar uzrādīt notariāli apstiprinātu pilnvaru.

Iedzīvotāji, Aigara Egles, kooperatīva vārdā  piesūtīto rēķinu, ir iesnieguši izvērtēšanai Valsts policijas pārvaldes Jelgavas iecirknī par nelikumīgo naudas iekasēšanu.

Atsevišķa tēma ir par Egles ģimenes regulāriem uzbrukumiem N.Žilinskai, gan rakstot melus par viņu  uz viņas darba vietu, gan zvanot pa telefonu, gan vienkārši apsaukājot un lamājot ārpus mājas. Pirmais to uzsāka Roberts Egle, sarakstot klajus melus par N.Žilinsku un nosūtot to uz viņas darba vietu. Iedzīvotāji uzrakstīja atbildi šai denunciācijai, katru Roberta Egles minēto faktu apstrīdot un pierādot to melīgumu. Par godu N. Žilinskas darba vietas vadībai, jāsaka, ka, šie cilvēki prata izvērtēt un nošķirt faktu, no viņu darbinieces N.Žilinskas, kas veic savu profesionālo darbu darba vietā, no fakta, ko N.Žilinska, kā dzīvokļa īpašniece, kuru likumīgi izvēlējuši par savu pārstāvi iedzīvotāji, veic sabiedriskā kārtā. Nākošais uzbrukums N.Žilinskai, pieprasot viņas pārcelšanu uz citu darba vietu, izdarīja Roberta Egles vecākai dēls prokurors Aivars Egle.

Nekorektais raksts sastādīts gandrīz ar tādiem pašiem vārdiem, kā Roberta Egles iesniegumā, ar ko var saprast, ka visiem Egles ģimenes rakstiem ir viens autors. Tagad ir trešais mēģinājums panākt N.Žilinskas atlaišanu no darba, jo visu augšminēto Egļu ģimenes locekļu aktivitātes ir vērstas tikai vienā virzienā. Egles nesaprot, ka Žilinska, kā mūsu izvēlēta mājas pilnvarota, realizē mūsu, dzīvokļu īpašnieku un iedzīvotāju, noteiktu mājas apsaimniekošanas kursu. Un tam ar viņas profesionālo darbu, DzĪKS  „Saule”, Robertu Aigaru Eglēm, nav pilnīgi nekāda sakara.

Mūsu māja ir sākusi jaunu dzīvi, izvēloties par apsaimniekotāju SIA „Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde”, izstājoties no DzĪKS  „Saule”, par ko ir sastādīts iedzīvotāju balsojuma protokols. Tālākās attiecības ar Robertu Egli, kā mājas apsaimniekotāju, kurš māju, pēc vairāku atbildīgu dienestu vērtējuma, novedis līdz avārijas stāvoklim un pierādījis sevi kā nespējīgu apsaimniekotāju, tiks skaidrotas tiesā. Tāpat, caur tiesu, tiks pieprasīta visu Roberta Egles laikā radīto  materiālo un finansiālo zaudējumu atlīdzināšana.

Ceram, ka vismaz tiesas darbu prokurors Aivars Egle nevarēs ietekmēt.  Neskaitāmie iesniegumi policijai un prokuratūrai, veikt DzĪKS  „Saule” valdes darbības apjomīgu profesionālu materiāli - finansiālu izmeklēšanu, beigušies bez redzamiem rezultātiem, jo veikti formāli.  Par kādu policijas darbinieku – izmeklētāju darba kvalitāti var būt runa, ja prokurors Aivars Egle pilnīgi atklāti, nekautrējoties, visu mājas iedzīvotāju acu priekšā, demonstrē savu varu, aizsargādams savu netīrās nodarbībās pieķerto tēvu, izrīko policijas izmeklētāju U.Markusu, norādot kādi iedzīvotāji jāintervē, dodot norādījumu izsaukt pa vienam uz interviju (kā Čekas un Gestapo laikos), no vecāku dzīvokļa lodžijas lejot uz galvas nenosakāmas izcelsmes šķidrumu cilvēkiem, kuri iestājušies pret Robertu Egli, ar brāli apstaigājot kāpņu telpas un raujot nost paziņojumus. No DzĪKS  „Saule” trīs māju iedzīvotājiem U.Markuss aptaujāja tikai piecus mājas Nr.50 dzīvokļu īpašniekus. Vai tagad tik kvalitatīvi strādā policijas un prokuratūras darbinieki?

Atsevišķs jautājums ir par prokuroru Aivaru Egli. Mēs uzskatām, ka Aivars Egle, kā amatpersona, nevar objektīvi veikt savas profesionālas darbības Jelgavā un prokurora amatā vispār jebkurā valsts pilsētā. Ja prokurors, nevis palīdz atklāt iespējami izdarītu noziegumu, bet aktīvi piedalās šā iespējamā nozieguma slēpšanā. Kā gan var ieņemt amatu un definēt taisnīgu spriedumu tiesā cilvēks, kurš nevar un neprot nodalīt personīgās intereses no sabiedriskajām interesēm, profesionālo darbību no sabiedriskās darbības? Vai prokuratūras ētikas kodeksā nav punkta, ka prokurora, cilvēka un  vienkārši vīrieša, necienīga rīcība ir izmantot sev uzticēto varu personīgo rēķinu kārtošanai? 

Paldies N. Žilinskas iestādes vadībai, kas šos „kaķa lāstus” ignorē. Mēs nemaz nešaubāmies, ka Egles ar prokuroru Aivaru Egli priekšgalā turpinās savus zemiskos uzbrukumus N. Žilinskai, jo citiem dzīvokļu īpašniekiem nekādu lielu kaitējumu nodarīt, izņemot nolamāšanu un nepieklājīgu žestu rādīšanu, nevar, jo viņi lielāko tiesu ir pensionāri vai nodarbināti maznozīmīgos darbos, kur nav jēgas pieprasīt atlaišanu no darba. 

Mēs  apliecinām, ka, neskatoties uz visu, turpināsim meklēt taisnību, meklēt pazudušo naudu, izvērtēt Roberta Egles piestādītos fiktīvos rēķinus kapitālo darbu veikšanai, risināt zemes jautājumu, vērsīsimies pie LR Saeimas juridiskās komisijas, lai sniegtu mums atziņu par prokurora Aivara Egles atbilstību ieņemamajam amatam, jautāsim, kā tas iespējams, ka izmeklētājs U.Markuss neredz un neatrod Roberta Egles darbībā nevienu pašu pārkāpumu, interesēsimies, vai tagad policijas izmeklētāju praksē ir ieviesta jauna metode – tenku vākšana, bet faktu pārbaude vairs kā izmeklēšanas metode nepastāv. Un kamēr šī problēma pastāvēs un netiks novērsta, mēs turpināsim cīņu.

Un to darīs Meiju ceļa Nr.50  dzīvokļu īpašnieki un mājas iedzīvotāji.

Cienījamie Egles, tā nav Natālija Žilinska, tie esam mēs, Jūsu kaimiņi, kas prasām taisnību, kam šī māja pieder un kas noteiks tās nākotni. Aizmirstiet savus slimos murgus un atcerieties, ka mēs, nevis Jūsu ģimene, ir mājas īpašnieki. Lūdzu, rakstiet par mums sūdzības un apmelojumus, ja jau bez tā nevariet dzīvot. Tikai atrodiet pareizo adresātu - visiem iesniegumiem par autori esam mēs. Un tad jau redzēsim, kurš ir labais, kurš sliktais vai kurš ir vienkārši netīrs melis!

Aigar Egle! Lūdzu, ievēro Valsts un pašvaldības izdotos noteikumus, uz kuriem Tev tik ļoti patīk atsaukties, un nesmēķē pie mūsu mājas un zem mūsu logiem! Lūdzu, regulāri novāc aiz sevis pie mājas un kāpņu telpā atstātās drazas! Cienījamie lasītāji, ja vēlaties, mums vēl ir daudz ko pastāstīt un parādīt.

Ar cieņu, Meiju ceļa 50 iedzīvotāji

Pievieno komentāru

Komentāri 53

membrāns

...nezinu,par ko ir runa,jo rakstu vispār nelasīju,bet :brīvību Andželai Devisai ! NO PASARAN !!! VIŅI netiks cauri !Fašismam NĒ! PI-DE-RAS-TIEM -NĒ,NĒ,NĒ.!!!!!! XXXXX-tas tiešām IR cirks? Mauc,mauc ,visu dienu mauc,vakarā pamodies -bet te TĀDAS lietas !Vairāk nelietošu alckhocholi,ļoti nelabs kokteilis,turpmāk cienīšu tēvmātvecmātvectēv...un pārējo sabiedrību,kā Līvbērzē,tā Jelgavā un Skrundā .

pirms 6 gadiem, 2014.09.15 21:52

Jelgavas dome

Free und Freedom ! Na xui !

pirms 6 gadiem, 2014.09.16 15:55

Bemberu Cilvēktiesību aktīvists Žanis Bambuks

iesūdzēšu jūs tiesā par apmelošanu !

pirms 6 gadiem, 2014.09.15 21:54

U crs?

Vai tiešām kādam varētu būt tik garlaicīgi, lai to lasītu?

pirms 6 gadiem, 2014.09.16 08:53

Viesis

Tā taču slima ģimenīte! Daudz ko par viņiem dzirdēju! Aiz RESTĒM,tur ir viņu vieta!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.09.16 19:58

Vietējais

Tā sasmējos, Tu to laikam par savu ģimeni, ne ?

pirms 6 gadiem, 2014.09.17 23:03

nufe

Aiz bezkaunības šim ģīmim mati vēl nesirmo,kauns!!!

pirms 6 gadiem, 2014.09.16 21:12

juska

Cik es viū pazīstu-viņam ar galvu kaut kas nav k;artībā!Paanalizējiet viņa darbības priekšvēlēšanu priodā!Abi ar tēvu izveidojuši kaut kādu saujiņas partiju,iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās,par Jelgavas mēru aicināja balsot par Robertu Egli.Kaut kādi divi āksti,no kuriem Aigars it kā esot prokurors!Ja tā,tad varbūt ģenerālprokuroram izskatīt A.Egles atbilstībai ieņemamai profesijai!!Neradīsim ar tādiem eglēm apsmieklu prokuratūrai.Un vai Aigars Egle vispār ir PROKURORS????

pirms 6 gadiem, 2014.09.17 11:18

zina

Aigars Egle,kauns izglītība sešas klases,vai vēl mazāk,bet kritikas nav ,ne viņam ne viņa vecākiem.Žēl ,ka tādu dēļ aizņem avīzē vietu.

pirms 6 gadiem, 2014.09.17 12:03

meiju-cels

Cisotka - polnij mudak ) dolgi nada vozvrasat,scuka,nu skora tebja toze v masine sazgut ;-))))))))

pirms 6 gadiem, 2014.09.17 14:44

4isotka

4isotka,vinam ir iesauka neliela pazinu loka,jo vienmer ta teik kasas kur,lai kaut ko dabut aiz savas oderes.

pirms 6 gadiem, 2014.09.17 15:58

peksis

Roberts Egle garāžu kooperatīvā '' LAPSKAKLNS 2'''jau 10.gadus nemaksā biedru naudu ,parāds ap 500.euro. Doma laba.Dāvinās garāžu vecākam dēlam prokuroram Aivaram Eglem. UUUN NO PROKURORA EGLES DABŪS LIELU PIGU.Tāda Latvijā kārtība.

pirms 6 gadiem, 2014.09.18 17:40

cilvēktiesību pasīvists baobabs

kas te dirž nelabi uz pastāvošo iekārtu un prokuratora kungu! ?

pirms 6 gadiem, 2014.09.18 18:17

peksis

Atbildu aktīvistam.Tu bez rupjībām nemāki atbildēt ,laikam tev izglītība ir tās 6 klases.Bet prokurors nedrīkst aizstāvet savu radiņu stulbās nelikumības .Kur skatās KNAB? Laikam būs jāpasaka priekšā ,kur lielākie valsts gremdētāji.

pirms 6 gadiem, 2014.09.18 18:38

dullais dauka

Tas ir no tiem, kurš gribēja pašvaldībā ielīst? Ha, ha, ha, atceros no tā priekšvēlēšanu raidījuma Valsts ģimnazijā. Baigi erudītais džeks.

pirms 6 gadiem, 2014.09.19 17:26

patiesais

Personīgi pazīstu Aigaru Egli un zinu viņa tieksmi uz patiesumu, lai komēntētāji "apceļ" viņu, bet viņi aizmirsa vienu, ka rakstot šādus iztiekumus atdresējot viņam un viņa ģimenei, viņi jau ir pārkāpuši likumu par cieņas un goda aizskaršanu publiskajā telpā, tas nozīmē, ka viņi (komentētāji) ir pārkāpuši likumu un viņiem pašiem ir mazāka vērtība kā viens cents!
Es zinu to, ka Aigars Egle pierādīs savu patiesību un īstie meļi būs atmaskoti!!!

pirms 6 gadiem, 2014.09.20 13:08

Bemberu Cilvēktiesību aktīvists Bambuks

es arī turu pirkstu, ikšķi, un arī 21. pirkstu, ka meļi tiks atmaskoti, sakauti, izfakoti un palaisti pa apli ruļļu trasē!

....... atmaskojiet meļus, tos īstos meļus!

pirms 6 gadiem, 2014.09.20 19:08

Svilāns

Saistībā ar mana tēva lietu, prok. Egle nav ievērojis objektivitātes principus, pūtis vienā 'stabulē' ar, kauns teikt, mūsu neprofesionālo policiju no Jelgavas nodaļas (ceru, viņi ņems manus ieteikumus darba pilnveidošanā).
Savs, negatīvs, viedoklis man ir radies par Egli.
Es zinu vienu, katrs šai dzīvē dabūs pēc nopelniem!

pirms 4 gadiem, 2016.06.15 08:02

aha

Jelgavas slavenā ģimenīte ar visu caurkritušo ģenprokuraratoru sastāvā. A ko Jūs no Markusa gribat, viņu tak Aivars uzrauga, lai tas neatrastu viņa kliķei pārkāpumus. Tad jau jāiet uzreiz nošauties

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 05:16

ļeņina skolotājs

No 1.marta, kad spēkā stājās tiesas spriedums, līdz šim brīdim ir pagājuši vairāk nekā divi mēneši, bet 1953.gadā dzimušais Dainis Markus nevienā no Latvijas cietumiem neatrodas.

kas šitas par markusu????

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 08:10

vērotājs

To aha
Paskaidro, ko nozīmē Aivars uzrauga Markusu?

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 10:25

Voldemars

Нравится людям жить за чужой счет,а тут кормушку отобрали..вот и бесится семейство. Айгар``правдолюб``не гонялся бы ты за халявой,шел бы в чисто поле работать во благо Родины,а то вся жизнь так и пройдет на скамейке у подъезда да в `Фениксе` у игральных аппаратов.

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 11:42

ja ja

ciniskas darbibas pret LV. tautas iedzivotajiem , shausmas !!!!

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 14:13

ja ja

kad tadi tupes aiz restem , 5 kolonai SScentram kritisies reitngs un nebus tik daudz uz kolorado vaboliem jatere lidzekli insektu neitralizacijai .

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 14:37

diskriminācija

atbalstu cilvēktiesību aktīvista cīņu par cilvēktiesībām Jelgavā ! vēlos vērst uzmanību, ka cilvēktiesības ietver sev arī tiesības brīvi izvēlēties seksuālo orientācju, partneri vai dzīvesbiedru!
Kāpēc mūsu pilsētā cilvēktiesību aktīvisti nesarīko praidu un neaizstāv seksuālo minoritāšu tiesības? te ož pēc diskrimācijas.....

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 15:18

viedoklis

Nevajag jau vienas mājas iedzīvotāju konfliktu taisīt par publisku cirku, Viena pagale nedeg.

pirms 6 gadiem, 2014.09.21 15:23

iedzīvotājs

Pirmkārt, triju māju konflikts, otrkārt, ja nepatīk nelasi.

pirms 6 gadiem, 2014.09.22 13:26

viedoklis

No raksta redzams, ka runa iet par māju Nr. 50 Jelgavā, Meiju ceļā. Kādam, laikam trīskāršojas :))) Nevajag dzert tik daudz...

pirms 6 gadiem, 2014.09.22 18:27

iedzivotajs 2

v kooperative Saule bilo 3-doma,I vse bili radi izbavitsja ot takogo rukovodstva.A konflikt v tom 4to -Robert Egle ho4et I dalshe rulit ..no vse 3 doma (a ne tolko meju 50)protiv takogo rulevogo..

pirms 6 gadiem, 2014.09.22 20:10

Lietotāju raksti