Bezvadu internets nepazudīs 1

Lasītāja Anita ar prieku atceras, ka rudenī Jelgavā tika atvērta bezmaksas bezvadu interneta «wi-fi» piekļuves zona K.Barona ielas posmā no Mātera līdz Pulkveža Brieža ielai, un iepriekš šāda iespēja bijusi K.Barona un Uzvaras ielas krustojumā. Taču nu jau kādu laiku tas esot pazudis. Anita interesējas, kas noticis, vai internets vēl būs pieejams.

Kā pārliecinājās «Ziņas», bezvadu internets K.Barona ielā darbojas. Arī SIA «NDD» vadītājs Nauris Karelis stāsta, ka cilvēki ik pa laikam piebrauc ar mašīnām un, tajās sēžot, izmanto šo iespēju, citi to dara pie saviem dzīvokļu logiem.«Dažreiz gadās, ka ir kādi pārtraukumi, tomēr sākotnējā iecere - ka šī iela darbosies tikai kādu laiku, ir mainījusies, un internets būs pieejams arī turpmāk,» teic N.Karelis un piebilst - ja lietotājiem rodas kādas neskaidrības ar bezvadu interneta lietošanu, veikalā tās tiek atrisinātas.SIA «NDD» ir spēris soli pretī pilsētas iedzīvotājiem, piedāvājot bezmaksas bezvadu internetu pilsētā, kas pieejams ikvienam lietotājam, turklāt to var izmantot arī māju iekšpagalmos aptuveni 300 metru rādiusā ap «NDD» veikalu, kura logā redzama norāde par ielā esošo «wi-fi» zonu.N.Karelis norāda, ka ērtāk bezvadu interneta «wi-fi» piekļuves zonu būtu ierīkot parkā vai vietās, kur pieejami soliņi, taču tas ir nākotnes jautājums, jo Latvijā tehnoloģijas vēl nav tik ļoti attīstītas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zinošā

Ejiet taču uz bibliotēkām. Tur ir bezvadu internets, piemeeram Zinātniskās lasītavā - ļoti ērti. Pati tagad biezi sēzu tur darbu rakstot. Jaamaksā arī nav. Vēl neesmu pārbaudījusi vai uz ielas pie biblenes arī ķer.

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 18:13

Lietotāju raksti