Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dārznieku sporta spēlēs Jelgavā uzvar mājinieku «Alejas projekti» (FOTO)

Jau divpadsmito gadu pēc kārtas norisinājās tradicionālās Dārznieku sporta spēles, kurās piedalās apzaļumošanas, labiekārtošanas uzņēmumi, dārznieki, kā arī stādu audzētāji no visas Latvijas. Šogad tās rīkot tika uzticēts mūsu uzņēmumam SIA «Alejas projekti». Par norises vietu izvēlējāmies sporta un atpūtas kompleksu «Rullītis». 

Pasākumā, kura mērķis ir veicināt darba kolektīvu saliedētību, aktīvi sportojot un kopā atpūšoties, šogad savu dalību pieteica un par ceļojošo kausu cīnījās septiņas komandas (apmēram 270 dalībnieku): apzaļumošanas un labiekārtošanas uzņēmumi SIA «Alejas projekti», SIA «JLD», SIA «Gartens», SIA «Galantus», SIA «Rīgas meži», Stādu audzētāju biedrība un SIA «Stādaudzētva Blīdene». 

Dalībnieki dzīvoja blakus kartinga trasei telšu pilsētiņā, un, tā kā bija ļoti karsts laiks, tad pelde blakus esošajos karjeros bija tieši laikā. 

Sacensības izvērtās interesantas, bagātīgajā programmā gan ierastās spēles – zoles turnīrs, volejbols, strītbols – , gan neierastas sporta aktivitātes – burbuļfutbols, puķu dambrete. Protams, ka vīriešu kārtas dalībniekiem bija īpašs prieks par disciplīnām, kuras norisinājās trasē, – kartinga stafete, auto labirints. 

Savukārt komandu kapteiņi cīnījās peintbola laukumā. Nakts orientēšanās laikā dārzniekiem vajadzēja parādīt savas zināšanas, gan atpazīstot dažādu kultūraugu sēklas, gan zinot vai minot attiecīgajiem augiem nepieciešamo augsnes pH vai tumsā savācot dažādu sugu kokaugu lapas.

Padomāts bija arī par bērniem, kuri varēja lēkāt piepūšamajā atrakcijā, skatīties kino, spēlēties rotaļu laukumiņā vai piedalīties īpaši viņiem paredzētajās individuālajās disciplīnās.

Lai šāds pasākums notiktu, nepietiek tikai ar dalībnieku dalības maksām, tādēļ liels paldies uzņēmumiem, kas mūs atbalstīja gan finansiāli, gan ar savām interesantajām atrakcijām, stafetēm, balvām, – SIA «Ceļu būvniecības sabiedrībai «Igate»», SIA «Aggregare», SIA «Galantus», z/s «Krastmaļi», SIA «Silja». Paldies arī galvenajai tiesnesei Sandrai Avotai ar savu komandu, kas rūpējās par pareizu punktu skaitīšanu un spēļu noteikumu ievērošanu.

Tā nu šogad sanāca, ka pirmo vietu un ceļojošo kausu izcīnījām mēs paši  – SIA «Alejas projekti», otrā vieta tika SIA «Galantus», trešā – SIA «Gartens».

Izlozes kārtībā starp uzņēmumiem, kuri šogad piedalījās sporta spēlēs, tikka noskaidrots arī nākamā gada spēļu rīkotājs: tie būs jūrmalnieki no SIA «JLD».

Līga Lejāne-Zemeža, pasākuma galvenā organizatore

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti