Dāvanas, kas iepriecina 1

Droši vien daudziem prātā rosās domas par Ziemassvētku dāvanu atrašanu saviem mīļajiem. Prātā tiek pārcilātas domas par to, ko tad mīļie nejauši ir pateikuši. Varbūt ejot garām skatlogam, piemēram, draudzene ir izmetusi frāzi: „Ak, kā man patīk šī cepure!” Tomēr, ja diemžēl nav laimējies dzirdēt atslēgvārdu no saviem mīļajiem, tad nāksies vien lauzīt galvu pašam.

Tāpēc ome, mamma novērtēs dāvanu, kas atvieglos mājas soli. Kāpēc gan neuzdāvināt tik mīļajai mammai jaunu veļas mašīnu, ja vecā ir jau savu laiku nokalpojusi un tik bieži lūst. Tāpat arī tētis noteikti priecāsies par instrumentu koferi, kurā ir visu veidu skrūvgrieži, uzgriežņu atslēgas, stangas un daudzas citas lietas. Tētim vairs nevajadzēs nopūsties, ka garāžā nav tieši tā numura uzgriežņu atslēga, kas ir nepieciešama. Ja maciņš neatļauj tik lielu dāvanu, tad mīļie noteikti arī priecāsies par maizes cepšanas krāsniņu. Pašceptai maizei noteikti ir cita garša nekā veikalā atrodamajai rūpnieciski ražotajai. Tāpat maciņam draudzīga dāvana būs matu fēns. Šāda dāvana noteikti būs piemērota kādai modīgai jaunkundzei.

Mazajiem radu bērniem kā lieliska dāvana varētu būt kāda galda spēle, piemēram, Monopols. Tāpat nezūdoša klasika ir tā saucamais „kubiks- rubiks”, ko daudzi atceras no savas bērnības. Šādas spēles pavisam noteikti atraktīvā veidā sekmē bērna intelektuālo attīstību. Tāpat bērns noteikti priecāsies arī par, piemēram, pidžamu, zeķēm ar saviem iemīļotajiem multiplikācijas filmu varoņiem. Tā kā noteikti noskaidro kurš varonis ir Jūsu apdāvināmā favorīts. Ja plānojat dāvanu puikam, tad varbūt der padomāt par fingerbordu. Jūs brīnāties kas tas tāds ir? Fingerbords ir miniatūrs skrituļdēlis, kas tiek kustināts ar pirkstiem. Uz fingerborda var veikt tādus pašus trikus kā uz skrituļdēļa, bet tikai, protams, tas ir daudz drošāks, jo bērns ir pasargāts no dažādām traumām.

Ceru, ka kādas no manām idejām noderēs arī Jums, ja vēl neesat paspējuši iegādāties saviem mīļajiem Ziemassvētku dāvanas.

Dzintra Brauna,

pārdošanas vadītāja, T/C K-Rauta Jelgava

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gurmans

Runājot par idejām noteikti arī ieteiktu apmeklēt portālu www.akciza.net vai www.majasalus.lv

pirms 10 gadiem, 2010.12.17 05:31

Lietotāju raksti