Deputātiem aizliegts paust sabiedrības viedokli! 43

Deputātiem aizliegts paust sabiedrības viedokli! Šokējoši, bet fakts. Tā 18. februāra Jelgavas domes sēdē pauda pašvaldības vadītājs Andris Rāviņš.

Izskatot ārkārtas domes sēdes vienīgo jautājumu par pašvaldības SIA „Jelgavas autobusu parks” (JAP) valdes locekļa Pētera Salkazanova atbilstību ieņemamajam amatam, neatkarīgais deputāts Sergejs Ņevoļskis Jelgavas domes priekšsēdētājam lūdza atļauju publiski paust internetā publicētus jelgavnieku viedokļus par JAP darbību, šādā veidā aicinot domes deputātus pirms izšķiršanās balsojumā  ieklausīties arī sabiedrības viedoklī.Diemžēl Rāviņa kungs – jelgavnieku ievēlēts domes vadītājs – uzskatīja, ka pilsētnieku viedoklis jautājumā par sabiedriskā transporta nodrošināšanu nav svarīgs un tāpēc nav uzklausāms. Vēl vairāk, uz „Saskaņas Centra” deputāta Valentīna Grigorjeva jautājumu, vai A. Rāviņa kungs aizliedz deputātam S. Ņevoļskim paust sabiedrības viedokli, domes priekšsēdētājs atbildēja ar apstiprinošu – jā!Neviļus rodas jautājums – kā viedoklis deputātiem būtu jāpauž?! Vai A. Rāviņa kungs būtu aizmirsis, ka deputāti jau pēc definīcijas ir sabiedrības interešu pārstāvji un attiecīgi iedzīvotāju viedokļu paudēji? Ja reiz pilsētas mērs domes sēdēs aizliedz paust iedzīvotāju viedokli, tad kādu viedokli demokrātiskā valstī vajadzētu paust deputātiem? Vai tam vajadzētu būt sponsoru, oligarhu un pirtsdraugu viedoklim?! Quo vadis, Jelgava?** – Kurp ej, Jelgava?Ivars Jakovelspolitisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs”sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa”Jelgavas organizācijas priekšsēdētāja vietnieks

Pievieno komentāru

Komentāri 43

Johans

Robi.
Es neesmu tautas varonis un par tadu netaisos. Es rakstu internetaa I.J. blogaa un man tas patiik. Un viss manis sheit sarakstitais pec buutibas ir atbilde Jakovela kungam par shii raksta teemu- par anonimo komentetaju ietekmi uz lemumu pienjemshanu.
Ja kas mani sauc Janis Lapinsh. Skaidrs?

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 20:51

Johans

Sho diskusiju uzsaka Ivars Jakovels, esmu diezgan par to parliecinats.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Tavi jautajumi (hronologiski):
0) a cilvēkam ir augstākā izglītība un viņš ir sava aroda labs speciālists, kāpēc viņam nesaņemt labu atalgojumu?/Antra, man neskauzh. Nodoklus maksaaju krietni un vairaak kaa Jakovels un paraadu sloga nav.
1) kā gan esi iemanījies tā iedzīvoties šajos gados un uz kā rēķina?/Pelniit noziimee, iedzivoties ua kaada reekjina? Klau, man ar Jusu sarkanajiem uzskatiem nebuus pa celjam
2) Kur es varētu iepazīties ar tavu ienākumu deklarāciju?/Privaataa sfeeraa stradajoshiem nav japublicee savi ienakumi VID EDS, taa kaa nekrenkjeejies. Mani tur neatradisi. Un partijaam ari es neesmu ziedojis un netaisos.
3) Kāds visam tam, ko tu raksti, sakars ar blogā publicēto viedokli?/Vistishakais
4) Pateikt, ka tu esi labāks, jo tu maksā lielākus nodokļus? / Antra, man neskauzh. Nodoklus maksaaju krietni un vairaak kaa Jakovels un paraadu sloga nav.
5) Palielīties ar to, ka vari slēpties aiz interneta pseidonīma un nepubliskot savus ienākumus?/Privaataa sfeeraa stradajoshiem nav japublicee savi ienakumi VID EDS, taa kaa nekrenkjeejies. Mani tur neatradisi. Un partijaam ari es neesmu ziedojis un netaisos.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tagad iekopee manus jautajumus un atbildi uz tiem.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 20:46

Antra

Johan. Vēlējos, lai tu kļūsti taktiskāks, pieminot mani savos komentāros. To arī norādīju iepriekšējā komentārā. Diemžēl ar šo savu komentāru vēlreiz esi apliecinājis savu banalitāti un zemo inteliģences līmeni. Man vēl pietiek pašcieņas, lai nedraudētu vienam puišelim. Pats aizsāki šo diskusiju, tāpēc vēlreiz tevi aicinu atbildēt uz maniem jautājumiem. Atgādināšu, ka neesi atbildējis vēl ne uz vienu no tiem. Vai tevi vecāki nav mācījuši pieklājību?

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 20:21

Roberts Geidāns

Johanam.
Es domāju tavu pasē ierakstīto vārdu bailīgais. Tauta jāzin savi varoņi!

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 20:01

Johans

Robim.
Mani sauc Johans un ari es no sevis nekaunos.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 19:55

Johans

Antra.
Gruti atbildet uz visiem Taviem jautajumiem, kuri birst kaa no parpilniibas raga. Vienu galvu noceert, piecas vietaa.
Kapeec man jaabut uzmaniigam, atnaaksi ar Robi un Ivaru un mani pieklapeesiet? Nevajadzeetu draudeet, tas galiigi nav labais tonis.
Labaak buutu paudusi viedokli par rakstu, nevis kengajusies.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 19:44

Antra

Johan. Esi uzmanīgāks ar izteicieniem. Mani studiju gadi jau sen ir aiz muguras un Jakovelu personīgi nepazīstu. Turklāt, varu tevi pamācīt, ka atbildēt uz jautājumu ar pretjautājumu ir netaktiski. Lūdzu atbildi uz maniem jautājumiem. Ceru, ka tik daudz cieņas esmu pelnījusi.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 19:13

Robis

A par to, ka tu nesi politiski ieinteresēts es nevaru būt pārliecināts. Tas, kas slēpjas aiz nikiem ir ar saviem niķiem. Mani piemeram sauc Roberts un no sava vārda nekaunos.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 19:08

Johans

Antra, bet raksts vai tad ir par mani? Tavaa apgalvojumaa bija mineets, ka jakovels vieniigais maksaa nodokljus, es minu, ka es arii un pat vairaak, jo ir avots, kur saliidzinaat. Paareejais man neinteresee.

Sak likties, ka Jakovelam pasham nav iekshaa un studentes pielicis pie rakstishanas.
Jakovels uzrakstija sho rakstu, nevis es, taa kaa runasim par autoru un par vinja aizskarto teemu- anonimo komentaru neshanu uz domi, lai kaadu nomelnotu (liktu atkapties no amata).
Kaads ir shaadas riiciibas motiivs?

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 19:08

Antra

Johan. Es tikai nesaprotu vienu, kā tavi uzbrukumi ir saistīti ar šī raksta tematiku. Kāds visam tam, ko tu raksti, sakars ar blogā publicēto viedokli? Kāds ir tavs rīcības mērķis? Pateikt, ka tu esi labāks, jo tu maksā lielākus nodokļus? Palielīties ar to, ka vari slēpties aiz interneta pseidonīma un nepubliskot savus ienākumus? Zini, tu man atgādini stereotipisku latviešu īpašību uzskatījumu - skaudīgs, nenovīdīgs un skops. Es patiešām ceru, ka kļūdos, bet no taviem komentāriem tāds iespaids man diemžēl ir radies.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 18:49

Johans

Ko tad Ivo R tadu Jakovelam nodariijis, ja jau taadas aizdomas?
Pastaasti!

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 18:48

Johans

Robim.
Redzi man pats parmet politisku ieinteresetibu, bet man taadas nav.
Nevolskim tada ir peec savas buutibas, jo vinsh ir politikjis-opozicionaars. Tad padomaa, kaada vareeja buut taa komentaaru kvalitaate, kas tika nesta uz Domi?

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 18:47

Johans

Antra, es runaju par samaksatajiem nodokliem, nevis ienakumiem. Tas precizitatei. Un nevar man aizgliegt, taapat kaa jebkuram, analizet publiski pieejamaas datu baazes.
Es te internetaa, arii publiskaa videe, lasiiju, ka Jakovels organizejot braucienus uz Poliju. Ista apstiprinajuma tam nav, bet tauta runaa- parocies tik forumaa, ne to vien izraksi. Un vai peec tam to nes uz Domi, kaa pamatojumu apgalvojumu patiesumam?

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 18:40

Johanam

Ivo R, tiešām ir tik smagi pārdzīvot sakāvi jūnijā?

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 18:12

Antra

Johan. Tā es neesmu sacījusi, ka pelnīt nozīmētu iedzīvoties uz kāda rēķina. To izsecināju no taviem uzbrukumiem Jakovelam, kurš nemaz tik lielu algu pagājušajā gadā nav nopelnījis. Ja jau vēlies tā analizēt citu ienākumus, labprāt paanalizētu arī tavus, ja reiz sakies, ka tavi ienākumi ir krietni lielāki nekā Jakovelam, kurš, kā noprotams, godīgi maksā nodokļus.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 17:43

Izskatās Ivo R. stipri pie sirsniņas pieķēries fakts, ka nav nokļuvis JD ;)

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 17:33

Robis

Uzskatu, ka Jakovelam ir taisnība. Nevar Rāviņš aizliegt deputātam paust sabiedrības viedokli. Kāpēc tad mēs tos deputātus ievēlējām? Cita lieta, ka tie neta komentāri ne vienmēr ir jēdzīgi. Tācu varbūt tas Ņevoļskis gribēja nolasīt tikai to labākos. To mēs tagad nezinām.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 17:06

Johans

Pelniit noziimee, iedzivoties ua kaada reekjina? Klau, man ar Jusu sarkanajiem uzskatiem nebuus pa celjam.
Privaataa sfeeraa stradajoshiem nav japublicee savi ienakumi VID EDS, taa kaa nekrenkjeejies. Mani tur neatradisi. Un partijaam ari es neesmu ziedojis un netaisos.

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 16:57

Johans

Robi. Kur tad ir Tavs pasha viedoklis shajaa jautaajuma???

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 16:55

Antra

Johan, runājot taviem vārdiem, tu saņem pat vairāk nekā "normāli liesajiem gadiem". Turpinot tevis paša pausto vēlos pavaicāt, kā gan esi iemanījies tā iedzīvoties šajos gados un uz kā rēķina? Kur es varētu iepazīties ar tavu ienākumu deklarāciju?

pirms 11 gadiem, 2010.02.22 16:51

Lietotāju raksti