Iespējams taps piemineklis Kalv... (atvainojiet Cūkmenam) 2

Cūka iespējams nebūs vienīgais Rīgas simbols

Kā ziņo TVNET/LETA Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas deputāti 14. maijā (2008) atbalstīja 30 000 latu piešķiršanu cūkas skulptūras veidošanai Rīgas Centrāltirgū. Cūkas skulptūru varētu veidot no putuplasta, šim nolūkam izlietojot 30 000 latu, liecina deputātiem sagatavotie materiāli. Tagad par finansējuma piešķiršanu vēl lems Finanšu komitejas deputāti. Tomēr pēc neoficiālas informācijas tas nebūšot vienīgais gaidāmais piemineklis. Domes kuluāros jau tiek apspriests projekts par pieminekļa izveidi Kalv... atvainojiet, Cūkmenam. "Mūsuprāt tas piesaistītu tūristus", teica kāda svarīga persona, kas vēlējās palikt anonīma.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kaprīze

Dažkārt vīrieši domā, ka impotence (jeb erektilā disfunkcija) pāries pati no sevis un pēkšņi viss uzlabosies, mainoties vien kādiem ārējiem faktoriem vai situācijai, tāpēc savas veselības labā bieži vien neko nedara gadiem. Tā vietā, lai dotos pie ārsta un noskaidrotu problēmas patiesos cēloņus, viņi vaino savu partneri, darbu vai sadzīves apstākļus. „Uz jautājumu, vai erekcijas traucējumi pāries paši no sevis, varu atbildēt gandrīz pilnīgi droši — paši no sevis tie nepāries. Jānotiek ļoti radikālām pārmaiņām vīrieša dzīvē, lai šajā sfērā kaut kas mainītos uz labo pusi pilnīgi spontāni,” teic seksologs un seksopatologs Elmārs Vārpa.

Problēmas — gan galvā, gan kājstarpē
„Ja impotence pastāv jau vairākus gadus, pat vislabākie sadzīves apstākļi nespēs atgriezt jūsu seksuālo dzīvi normālās sliedēs bez speciālista palīdzības. Varu teikt pat vēl vairāk — ilgstošas erektilās disfunkcijas dēļ vīrietis pakāpeniski zaudē savu libido jeb interesi par mīlēšanos un seksu vispār,” atklāj seksologs.

Ja vīrietis psiholoģisku iemeslu dēļ nespēj veikt dzimumaktu un šis stāvoklis ieilgst, organismā var sākties fizioloģiskas un bioloģiskas pārmaiņas, kas jau var iegūt stabilu raksturu.


Impotences cēloņi var būt gan fiziski, gan psiholoģiski, un te novērojams savdabīgs apburtais loks — neārstēta psiholoģiska disfunkcija ar laiku rada organiskas pārmaiņas, kas pastiprina psiholoģiskās problēmas, rada bailes un nepilnvērtības izjūtu. „Piemēram, ja vīrietis psiholoģisku iemeslu dēļ nespēj veikt dzimumaktu un šis stāvoklis ieilgst, organismā var sākties fizioloģiskas un bioloģiskas pārmaiņas, kas jau var iegūt stabilu raksturu. Un tad var gadīties, ka salīdzinoši vienkāršas erektilās disfunkcijas vietā stājas pilnīga un galīga impotence,” skaidro Elmārs Vārpa.

pirms 12 gadiem, 2009.03.17 13:46

Lietotāju raksti