Ieteikumi pilsētnieku ērtību radīšanai 7

Kaut arī gan Pilsētas svētki, gan Smilšu skulptūru festivāls jau labu laiku aiz muguras, man radušās pārdomas par dažu Jelgavas vietu attīstīšanu un pilnveidi.

Jauki, ka mūsu pilsētā ir atjaunots Uzvaras parks, kurā pat ir bezmaksas tualetes. Uz pasākumiem šajā parkā var aiziet arī pensionāri no Meiju ceļa rajona, jo autobusu biļešu cenas visu laiku aug. Vienīgi tribīnēm nederētu melnā krāsa, jo tā asociējas ar sērām.Patīkami bija noskatīties Pilsētas svētku gājienu. Labi, ka koncertu iesāka Harijs Spanovskis, dziesmas piemērotas pensionāru gaumei. Pēc tam viņi varēja doties mājup gulēt, bet jaunie turpināt klausīties Aišu un Andri Ērgli. Skaists un labi pārdomāts bija Smilšu skulptūru festivāls. Pensionāru vēlēšanās bija redzēt uzrakstus, no kādas valsts ir mākslinieks. Klausījos radio interviju ar Jelgavas mēru Andri Rāviņu, un man ir papildinājums viņa domai - vajadzētu Atmodas ielā iekārtot trotuārus, ietves sevišķi nepieciešamas blakus paredzētajai tirgus vietai.Man ir vēl daži ieteikumi jelgavnieku ērtību nodrošināšanai. It īpaši invalīdi būtu pateicīgi par gājēju pāreju Filozofu un Rūpniecības ielu krustojumā, jo cilvēkiem ar vāju redzi ir riskanti pāriet Rūpniecības ielu. Būvējot sporta kompleksu pie 4.vidusskolas un pārbūvējot Brīvības bulvāri, varētu ierīkot autobusu pieturu tieši pie slimnīcas. Pietura nepieciešama arī pie invalīdu biedrības Stacijas ielā 13.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

dukuliite

psccc..maate...tas praata weetras koncerts notiek labi ja reizi pa 2wiem gadiem...un ko peec tam?
kur taas diskoteekas kas kaadreiz notika pasta salinjaa?
kur kaads pasaakums kas patiktu jauniesiem wecumaa no 15-20 gadu wecumam? mees neesam taadi kaa juus. mums nepatiik kkaadas tur teaatra izraades wai kkaadi spanowsi utt. mums wajag kko muusdieniigaaku...attopieties un ejiet laikam liidzi...!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.08.08 19:50

Vispār cik pasākumu šogad ir noticis Jelgavā, kur arī gados jauni cilvēki var atpūsties? Neesmu es vairs pusaudze, tuvojas jau 30, bet atpūsties no ikdienas dzīves gribas katram? Nejūtos arīvēl tik veca, lai ietu sēdēt pensionāru pulciņā. Visu cieņu domei, ka tā domā par gados vecākiem cilvēkiem, bet arī varētu kādu pasākumiņu ar balli uzrīkot biežāk, ne kā vienreiz gadā, un tad vēl Jāņos!

pirms 13 gadiem, 2008.07.24 16:46

māte

atbilde Elitai. Jauniem cilvēkiem ir citas vēlmes izklaidēties. Pretī pilij pārsvarā notiek tādi pasākumi,kas vairāk domāti jauniem.tūliņ arī būs Prāta vētras koncerts.Tā kā nav ko stresot, viss ir līdzsvarā!

pirms 13 gadiem, 2008.07.21 11:15

opaa

Bet par Smilšu skūlptūru apskati vajadzēja maksāt ieejas maksu, super svētki!!!

pirms 13 gadiem, 2008.07.21 10:17

Rebrijs

Elita! Jūs esat tālu no reālās dzīves.Vai domājat kā padomju laikos "Molodim u nas vezde doroga, starikam... Ļoti jauki, ka Dome domā arī par gados vecākiem cilvēkiem, paldies par to. Vai jūs esat jelgavniece? Diez vai kāds jelgavnieks uzdotu jautājumu par kultūras pasākumu organizēšanu. Jūs nezināt lo darīt pilsētas jauniešiem.Paskataties repertuāru.

pirms 13 gadiem, 2008.07.20 07:41

Elita

Uzvaras parks ir atjaunots.Tikai žēl,ka tajā nav ko darīt jauniem cilvēkiem.Tagad liekas ,ka parks ir tikai pensionāru pulcēšanās vieta.Paskataties repertuāru.Kas atbild pilsētā par kultūras pasākumu organizēšanu? Ko darīt pilsētas jauniešiem?
Nauda parka atjaunošanā ieguldīta tikai ķeksīša dēļ.

pirms 13 gadiem, 2008.07.20 07:21

Lietotāju raksti