Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Īsā laikā pārdoti visi rindu māju projekta mājokļi Mārupē 1

Jūlijā pabeigta rindu māju pārdošana projektā “Townhouses” Mārupē, Māliņu ielā 11a. Nekustamā īpašuma uzņēmums “Latio” ekskluzīva sadarbības līguma ietvaros visus 10 īpašumus pārdevis nepilna gada laikā, ko skaidro ar mājokļu kvalitāti, precīzi noteiktu cenu un tādu pārdošanas veicināšanas instrumentu kā atvērto durvju dienas.

“Lai gan pircēju interese par jauniem mājokļiem kļūst arvien lielāka, pagaidām pieprasījums vēl ir diezgan trausls, tādēļ šāds rindu māju pārdošanas ilgums uzskatāms par ļoti labu rādītāju. Sekmīga rezultāta pamatā bija vairāku faktoru apvienojums – laba būvniecības kvalitāte, ērts māju novietojums un plānojums, atbilstoši pieprasījumam noteikta pārdošanas cena, kā arī tāda efektīva pārdošanas veicināšanas instrumenta kā atvērto durvju dienas izmantošana,” uzskata “Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Labu rezultātu sasniegšanu noteica arī pārdošanas tiesību piešķiršana vienai nekustamā īpašuma aģentūrai. Vairākus iepriekšējos gadus projekta attīstītājs ekskluzīvu sadarbības partneri nebija izraudzījies, un tas bija viens no faktoriem, kas neveicināja mājokļu pārdošanu, uzskata “Latio” speciāliste.

Projekts “Townhouses” veidots kā pilsētas mājoklis, kas piedāvā gan ekoloģisku dzīves vidi, gan energoefektivitātes, arhitektūras un būvniecības augstākos standartus. Mājas projektējis vācu arhitekts ar 35 gadu darba pieredzi, to būvniecību projektētāja uzraudzībā veica kvalificēti celtnieki no Vācijas. Rindu mājas atrodas vienā no zaļākajiem un prestižākajiem Rīgas individuālās apbūves rajoniem – Mārupē.

153 kvadrātmetrus lielās divstāvu rindu mājas ir ar plašu dzīvojamo istabu, trim guļamistabām, virtuvi, 22 kvadrātmetrus lielu terasi un personīgo zaļo zonu. Mājas savā starpā savienotas tikai ar garāžām, kas nodrošina individuālas privātmājas efektu. Ēku dzīvojamās zonas ir vērstas uz dienvidu un ziemeļu pusēm, ļaujot izbaudīt gan sauli un dienas gaismu, gan patverties no tveices karstā vasaras dienā. Māju energoefektivitāte nodrošina to ekonomisku apsaimniekošanu. Ēkas aprīkotas ar autonomo gāzes apkuri un pieslēgtas pilsētas ūdensvadam.

Kopš atvērto durvju dienām 25. un 26.aprīlī mājas tika piedāvātas par atbilstošas platības dzīvoklim raksturīgu cenu – 155 000 eiro, ļaujot pircējiem ietaupīt 24 000 eiro no īpašuma standarta cenas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

troksnis

Un nevienu nemulsina ĻOTI latvisks ciemata nosaukums? Bet kā būtu ar to pašu bet "GORODOK "? Tūlīt visi bļautu, vai nē? ak tā mūsu kalpu daba!

pirms 6 gadiem, 2014.08.07 19:53

Lietotāju raksti