Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 6. vidusskola startē divos «Erasmus+» projektos (FOTO)

Šogad Jelgavas 6. vidusskola sāk realizēt divus «Erasmus+» projektus. Viens ir «e-Management of Multidisciplinary Projects for Secondary Schools», kas saistīts ar interneta platformu iespējām dažādu starpskolu diskusiju veidošanā. 

Projekta partnervalstis ir Rumānija, Slovēnija, Čehija, Turcija, un šonedēļ darba grupa piedalās mācību seminārā Turcijā. Savukārt otra projekta «Effective Communication – a Successful Future Life» mērķis ir izzināt komunikāciju veidus, aktualizēt to nozīmi savstarpējā sadarbībā, organizēt labdarības tirdziņus, kopīgus pasākumus ar vecākiem, izprast saskarsmes veidus, kas padara mūsu vidi un dzīvi harmonisku un pozitīvu.

Projekta darba grupa pagājušajā nedēļā atgriezās no pirmās tikšanās Polijā. Šā projekta partnervalstis ir Polija, Čehija, Portugāle, Slovākija, Slovēnija, Bulgārija. Mērķauditorija – sākumskolas pedagogi, izglītojamie un viņu vecāki, bez kuru atbalsta un atsaucības nav iespējams realizēt projektā plānotās aktivitātes. Projektā paredzēts izdot desmit bukletus un rokasgrāmatas labas komunikācijas veicināšanai ģimenē, ar draugiem, skolā un sabiedrībā kopumā. 

Viktorija Tihonova, Jelgavas 6. vidusskolas direktores vietniece

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti