Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Mūzikas vidusskolas beidzēji ar šiku tiekas muzejā kopīgai fotogrāfijai (FOTO) 4

Ar saulainā pavasara iestāšanos, straujiem soļiem tuvojas eksāmenu laiks, kad topošajiem studentiem tiek dota iespēja parādīt sevi un savas iegūtās zināšanas.

Šim saspringtajam laikam rūpīgi gatavojas arī Jelgavas Mūzikas vidusskolas (turpmāk – JMV) 4.kursa audzēkņi. Kursā mācās audzēkņi no dažādām Latvijas pilsētām, tāpēc šodien viņi nolēmuši izveidot savu pēdējo, kopējo kursa fotogrāfiju, vēsturiski nozīmīgajā Jelgavas sirdī – Ģ.Eliasa Vēstures un mākslas muzejā – Academia Petrina.

Kursa prezidente Santa Šillere teic: "Šī mirkļu iemūžināšana mums ir īpaši nozīmīga, jo tieši šogad, kad beidzam savas muzikālās gaitas JMV, Jelgavas pilsētai aprit 750 gadu jubileja. Un reizē ar eksāmeniem, maijā, norisināsies krāšņie Jelgavas pilsētas svētki. Arī kursabiedriem no citām Latvijas pilsētām šis būs spilgts notikums. Īstenībā tieši šī iemesla dēļ nolēmām šodien pavadīt kādu brīdi šeit – Ģ.Eliasa muzejā, kas šķita ļoti saistoši līdz ar visiem gaidāmajiem notikumiem.

Par šo iespēju pateicos muzeja administrācijai mūsu visu vārdā, kā arī vēlamies pateikties Arvīdam Matisonam, Daigai Latkovskai un modes namam "Tēma", kuri palīdzēja izveidot šo notikumu radošāku un krāsaināku!"

Lai gan topošajiem mūziķiem maija mēnesis būs pietiekami aizņemts ar dažādiem mūzikas teorijas eksāmeniem, galvenais uzdevums ikkatram būs kvalifikācijas eksāmens, kas katrai specialitātei norisināsies atsevišķi, sākot no maija pēdējās nedēļas. Uz tiem jaunieši ielūdz visus, kam ir vēlme atbalstīt un pabūt kopā kādā interesantā muzikālā piedzīvojumā.

Foto: Rihards Lonskis

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Guntis

Audzinātāja tik jauneklīga ka pilnīgi nevar atšķirt no skolniekiem! Lai veicas eksāmenos!

pirms 5 gadiem, 2015.04.29 18:18

sss...

Malači jaunieši. Vismaz būs pašiem ko atcerēties. Prieks par tādām radošām personībām! :)

pirms 5 gadiem, 2015.04.30 08:48

,,

Nu tur ir gan radošas gan jau degradētas personas

pirms 5 gadiem, 2015.05.05 23:21

Lietotāju raksti