Jelgavas rajona slimnīca jeb Veselības centrs! 7

Šodien pēc kārtējā rentgena apmeklējuma Jelgavas rajona slimnicā biju nedaudz apmulsusi no tur esošās jaunās kārtības. Mani šodien neatstāja vienaldzīgu radioloģijas kabineta jaunā sistēma un tur strādājošo māsiņu attieksme!

Slimoju ar artrītu jau trīs gadus, tas ir iemesls bieži apmeklēt rentgena kabinetu! To apmeklēju tieši Jelgavas rajona slimnicā un līdz šim viss bija kārtībā gan ar tur strādājošo medicīnas darbinieku attieksmi gan ar rentgena rezultātu saņemšanu. Šodien situācija bija nedaudz citāda, nekā iepriekšējās reizes. Reģistratūrā veiksmīgi izstāvēju savu rindu un jāsaka, ka jaunā talonu sistēma ir ļoti pardomāta, jo cilvēki zina kad un kur viņiem ir jāiet un nav lamāšanās savā starpā par aizņemto rindu. Reģistratūrā pajautāju vai iespējams uzreiz saņemt rentgena bildes,tā kā braucu pie speciālista un apraksts nav nepieciešams. Tur strādājošā darbiniece pārliecinoši atbildēja, ka bildes saņemšu dažu minūšu laikā. Tā nu devos tālāk uz rentgena kabinetu un pacietīgi gaidīju rindā. Brīdī, kad pienāca mana rinda biju gaidījusi jau divas stundas un tas nebūtu nekas, jo saprotu ka pacientu ir daudz un katram sava rinda jāgaida, ja vien tur nebūtu remontdarbi, kuru rezultātā viss uzgaidāmais gaitenis bija pilns ar putekļiem. Pienāca mana kārta un devos iekšā rentgena kabinetā, māsiņa pasauca mani tuvāk, lai ievadītu datorā datus. Nedaudz pārsteidza mani tas, ka māsiņa skaļi un nemaz nekautrējoties paziņoja "Ak, šausmas!", brīdī kad bija ieraudzījusi kādas bildes man nepieciešamas. Uzreiz jautāja, priekš kam man tādas bildes, kaut gan nosūtijuma apakšā skaidri un salasāmi bija rakstīta mana diagnoze. Bet nu tas, tā kā būtu sīkums. Varbūt tā bija mana kļūda, ka uzreiz nepateicu rentgena kabinetā, ka man vajadzēs tikai bildes, bet kā jau minēju līdz šim nebija problēmas. Vienmēr uztaisīju rentgenu un tad arī teicu ka man vajag tikai bildes, bez apraksta. Šodien, kad paziņoju māsiņai, ka man nepieciešamas tikai bildes, māsiņa atcirta, ka bildes viņi netaisa. Ka rentgena uzņēmumus es varu saņemt diskā, kuru ārsts var ievietot datorā un tur arī redzēt manas locītavas. Es, protams, biju pārsteigta, bet tā kā biju jau samaksājusi pacineta iemaksu Ls 2, tad nu neko darīt un vajadzēja piekrist  rentgena uzņēmumiem diska formāta. Tikai japiebilst ka par disku, kas vekalā maksā aptuveni 70 santīmi, es samaksāju vēl Ls 2. Rīt man ir jābrauc uz Rīgu pie speciālista, tikai interasanti kāda būs ārsta reakcija, kad gaidāmo rentgenu uzņēmumu vietā es tam pasniegšu disku ar rengena atbildi!?!?

Pievieno komentāru

Komentāri 7

vineta

Man ar Veselības Centru Zemgale ir arī ļoti nepatīkams brīdis,kad man bija 30ās nedēļas grūtniecības sonogrāfija.Mēs kopā ar vīru iegājām kabinetā un daktere pajautāja (dr.Iveta Ilziņa) vai vīrs esot samaksājis 20.00 latus par piedalīšanos sonogrāfijā?Tas bija ļoti nepatīkams brīdis,jo nekur un nevienā ārsniecības iestādē par to naudu neprasa,jo tās ir valsts apmaksātas divas sonogrāfijas.Nevēlētos šeit vairs apmeklēt ārstus,jo šeit krāpj cilvēkus.

pirms 10 gadiem, 2011.08.16 14:34

Ilze

Es neko labu par šo centru nevaru teikt, jo pavisam nesen netālu no šī centra man palika slikti ar sirdi. Kad draugs aizveda uz šo centru un knapi iegāju pie reģistratūras, pēējiem spēkiem pateicu, kas man par problēmu, tiku rupji pasūtīta - teica, lai saucot ātros vai, lai braucu uz slimnīcu! Sapratu, ka, ja būtu tur noģībusi, tad arī tiktu sagaidīta ātrā palīdzība un neviens man tur nepalīdzēs!
Kā murgu atceros to pēcpustdienu ..... labi, ka nebiju viena - draugs nopirka aptiekā ožamo spirtu, lai es atjēgtos, jo "bilde peldēja" un biju tuvu ģībšanai!
Kauns par tādu attieksmi!
Laikam vajadzēja izstieptā rokā turēt pārdesmit latu, tad noteikti tiktu sadzirdēta!

pirms 11 gadiem, 2010.01.31 10:24

SanitaPe

Ha, ha :D
Uz Jelgavas poliklīniku var iet bezdarbnieki, kas visu dienu pie kabineta durvīm var sēdēt!!! :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.08 15:07

dabasmāte

nu, par tukšu disku arī varētu samaksāt 70 sant, bet par diviem latiem taču tukšu disku neiedeva? vai tad diskā nebija tāds "sīkums" kā tik nepieciešamās locītavu bildes?
un ārsts Rīgā tikai priecāsies, ka arī Jelgavā ir normāls digitālais rentgens, kura bildes ir kvalitatīvākas, nevis milzu palagi ar Andromēdas zvaigznājiem :)

pirms 13 gadiem, 2008.06.30 21:57

anita

Veselības Centrs Zemgale aug un attīstās un neba jau viss ir tik slikti kā minēts rakstā.Pati nāku šeit ārstēties un priecājos par iestādes izaugsmi un laipnajām reģistratūras darbiniecēm.

pirms 13 gadiem, 2008.04.26 10:02

Andulis

Nu godu G.Proļa iestādei šāda situācija nedara

pirms 13 gadiem, 2008.04.03 14:05

ailija

man liekas,ka Jelgavas pilsētas poliklīnikā ar šo sistēmu viss ir kārtībā...nākošreiz pamēģiniet tur...:)

pirms 13 gadiem, 2008.04.03 10:50

Lietotāju raksti