Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Valsts ģimnāzijā tikšanās ar Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem

8. maijā – Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienā – Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēniem bija iespēja tikties ar Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem Gunu Začesti un Kasparu Timmu.

Viņi izstāstīja, kā mūsdienu politiskajā situācijā iespējams aizsargāt Latviju. Guna Začeste uzsvēra, ka vissvarīgākais jauniešiem ir mācīties kritiski domāt un izvērtēt informāciju, kas nereti izskan Krievijas radio un televīzijā. Aizsardzības ministrijas pārstāvji stāstīja arī par institūcijām, kas Latvijā nodarbojas ar Valsts aizsardzību un nacionālās drošības jautājumiem, par to, ko dara Aizsardzības ministrija, kāda ir Latvijas aizsardzības koncepcija.

Skolēni tika rosināti stāties Jaunsardzē, kura darbojas ar devīzi „Augsim Latvijai”. Tikšanās noslēgumā jauniešiem bija iespēja uzdot dažādus ar Valsts aizsardzību saistītus jautājumus.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti