Kad ir tā, ka nav nekā 7

Paldies par 18.janvāra «Zemgales Ziņās» publicēto Edgara Kupča slavas dziesmu pasta nodaļai Katoļu ielā. 25 pastnieki ikdienā rūpējas, lai jelgavnieki saņemtu korespondenci, neviena slikta pastnieka.

«Neatkarīgās Rīta Avīzes» dēļ biju spiesta laikrakstus un žurnālus pasūtīt pastā. No 16 preses saņemšanas dienām astoņas reizes laikrakstus, žurnālus esmu saņēmusi vai nu daļēji, vai nemaz. Arī nākamajā dienā ne. 5.janvārī gāju uz pastu, tikos ar pastnieci, izrunājāmies, saņēmu 5.janvāra «Neatkarīgo Rīta Avīzi». Nākamajā dienā (tas ir, 8.janvārī) nesaņēmu «Zemgales Ziņas», 9.janvārī - «Neatkarīgo Rīta Avīzi». Abas dienas devos laikrakstiem pakaļ uz pastu, tur sacīja - esot pusdienas laiks, nav pastnieces, esot kāda simtā, kas viņu meklē. Izstāvēju rindu pie operatores, viņa noskaidroja, ka mans pasūtījums sadales nodaļā pilnībā sakrīt, bet abonēšanu varētu pārtraukt tikai ar februāri.Līdz 10.janvārim prese man tika nogādāta līdz pulksten 10. 10.janvārī tās nebija līdz pulksten 13. Tā kā pasta telefoni klusē, iešana pēc laikrakstiem ir bez rezultātiem. Zvanīju pa tālruni 8008001 un gandrīz kā pasakā pēc pulksten 15 saņēmu laikrakstus un arī dāvanu, kas gan jāatdod atpakaļ, jo esmu pensionāre un datora man nav. Nākamās dienas avīzes, laikam par sodu, dabūju no pulksten 15 līdz 17. 18.janvārī atkal nebija «Neatkarīgās Rīta Avīzes», 19.janvārī - nekā.Latvijas Pasta Zemgales reģiona pārvaldnieka J.Bula viedoklim, ka situācija uzlabojas, negribu piekrist. Tā kā līdz 1.februārim LP vadībai jāiesniedz ministram plāns par preses piegādes uzlabošanu un pēc tā izvērtēšanas tiks lemts par LP amatpersonu atbildības pakāpi, pēc piedzīvotā un novērotā pasta nodaļā Katoļu ielā 26, rodas pārliecība, ka pasta darbinieki speciāli rok kapu savam pārvaldniekam. Ja, aizejot uz pastu pēc iztrūkstošās preses, to saņemtu, nebūtu tik nepatīkama sajūta, saprastu, ka gada sākumā var visādi gadīties, bet nekā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

to Valda

Tu ir slima. Godaprāts te vispār nevietā.

pirms 13 gadiem, 2008.01.28 10:53

Daina

Visu laiku presi pasūtīju A/C Diena. Šogad cenu starpība bija ievērojami par labu Latvijas pastam. Riskēju un pasūtīju tur. Neesmu nožēlojusi, jo saņemu visu, kas pasūtīts, pareizajās dienās. Paldies 7. pasta nodaļas darbiniekiem!

pirms 13 gadiem, 2008.01.27 20:16

Greex

Kāda starpība - Katoļu 26 vai 2b? Tāpat tur neviens neies...

pirms 13 gadiem, 2008.01.27 19:35

Valda

Ja nav godaprāta strādāt, tad maksā , cik gribi , - labāk NESTRĀDĀS. Tas tāpat kā ar skolotājiem - ja ir labs skolotājs, tad tāds viņš ir , neskatoties uz NENORMĀLI ZEMU atalgojumu. Žēl tikai, ka arvien mazāk tādu paliek.

pirms 13 gadiem, 2008.01.27 17:51

Sandra

Pirmkārt rakstā ir nepareiza pasta nodaļas adrese nevis Katoļu 26, bet gan Katoļu 2B, otrkārt visiem darbiniekiem ir ļoti mazas algas un ja palielinās algas pastniekiem, tad arī jāpalielina visiem citiem nodaļu darbiniekiem! Jo tagad nav neviena pasta nodaļa, kura būtu pilnībā nokomplektēta. Katostrofāli trūkst darbinieku. Nav izņemti atvaļinājumi par diviem, trīs gadiem. Rajonos iet grāmatveži lietvedis un citi darbinieki, kas nav nodaļnieki. Un darbinieki vēl turpina iet prom. Un jauni klāt nenāk. Pat nav intereses par darbu pastā. Sludinājums ilgi stāv pasta nodaļā. Un Zemgales reģiona vadība un Jelgavas nodaļas vadība ar savu attieksmi pret darbiniekiem dara visu,lai kadru trūkums palielinātos. Un pasakiet, kurš Jelgavas iedzīvotājs būs ar mieru nest reklāmu Jelgavas vēstnesi, Select un citas par Ls 0,0017? Tagad pastniekiem uz Valentīna dienu būs jāpiegādā maize un piparkūkas. Tad, kas ir pasts. Vai veikals?

pirms 13 gadiem, 2008.01.27 15:28

Jelgavniece

Ja pasta darbiniekiem maksātu normālās algas,tad un atbildība būtu savādāka.Klientu apkalpošanas operators,pasta operators saņem algu krietni lielāko par pastnieka algu un motorizētas piegādes pastnieka algu...Pasta operators sež zālē siltuma,bet pastniekam janesa smagumus neskatoties uz laika apstākļiem(sniegs,putenis,lietus...).
Daudziem pastniekiem nav atbildības sajūta un viņi izdara darbus pavirši.Ka maksa,ta strādā.Pārvaldnieks un viņa vietnieks cīnas ar to ka var...
Aizies veci darbinieki- pastnieki,jaunus būs grūti atrast uz tādu algu...Var secināt pēc darbinieku kustības(pieņemti,atbrīvoti)
Tas nekartības jau kuru gadu pastā...

pirms 13 gadiem, 2008.01.25 20:28

Lietotāju raksti