Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas valda Jelgavas Sarkanajā Krustā? Birokrātija! 8

Vienā vārdā var teikt – birokrātija. Jā, tieši tā, ko Pārsla Miķelsone teiks, tas obligāti jāpilda, ja ne – ģērbies un ej prom, tu nepakļaujies «likumam». Vai tad Sarkanais Krusts ir privātīpašums? Visu var noteikt viens cilvēks? Vai P.Miķelsone ir iestādes vadītāja? Nē. Visas trīs darbinieces, kuras tur kalpo, palīdz cilvēkiem atrast vajadzīgās drēbes, izmērus, pēc tam visu sakārto.

Darbinieces ir brīvprātīgās. Tā kā Pārslai reizēm ir problēmas ar veselību, pārējās atļauj viņai sēdēt un pierakstīt paņemtās mantas (tas notiek gandrīz vienmēr). Mēs esam Sarkanā Krusta biedri jau daudzus gadus. Mums ir laba iespēja lēti apģērbt mazos bērniņus, taču tagad? Agrāk, kad Sarkanais Krusts darbojās Palīdzības ielā, tad gan bija labi – varēja ņemt piecas sešas bērnu drēbītes.

Tagad P.Miķelsone sēž pie galda un komandē – tur neej, to neņem, noliec utt. Tāpēc ir patīkami pieiet pie darbiniecēm Sniedzes un Ērikas, kas ar sirsnību nāk palīgā.

Vai tas, ka šī kundze kādreiz strādājusi pilsētas slimnīcā par saimniecības māsu, dod tiesības visatļautībai? Arī ar Sarkanā Krusta priekšnieku J.Vērzemnieka kungu viņa dalās visā.

Ir adventes laiks, gaidīšanas svētki, un citam pret citu vajadzētu izturēties ar sirsnību, sirds siltumu un labestību, bet nē – Miķelsone pavēl: metiet drēbes laukā, tikai vispirms sagrieziet. Vai tad tās drēbes nevarētu izlikt laukā, lai cilvēki ņem. Ne jau visi var būt Sarkanā Krusta biedri vai ar kādiem citiem dokumentiem. Ja man nevajag, tad arī lai jums netiek! 

Nesen P.Miķelsone salauza kāju. Sarkanais Krusts – slēgts. Vai tad neviena darbiniece nevar viņu aizvietot? Varbūt tieši šajā laikā kādai mazai sirsniņai vai vecam cilvēkam ielietu sirdī kaut mazliet prieka, iedodot kādu mantiņu vai drēbes gabalu. 

Ar cieņu – Sarkanā Krusta biedri

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Rāmis

Viņai taču pasniedza labākā brīvprātīgā balvu par 2014 g.darbu.Par ko?

pirms 5 gadiem, 2014.12.10 22:01

Agnese

Es jau sen kā ar to iestādi uz Jūs.
Kādreiz regulāri nesu drēbes un mantas, kas mums vairs nav vajadzīgas, ir par mazu, apnikušas. Attieksme bija traka. Tāda sajūta, ka man jālūdzas, lai tās mantas kāds paņem. Cita lieta Svētelis. Tur aiznes un jūti, ka varbūt tiešām kādam noderēs, nevis stāvēs sakrautas čupu čupām.

pirms 5 gadiem, 2014.12.10 23:38

mjaa

Nebūs melots. Reiz aiznesām drēbes. Attieksme tešām nejauka.

pirms 5 gadiem, 2014.12.11 10:47

tims

kāds tur brīnums, caurkrituši medicīnas funkcionāri, kā Vērzemnieks savāc tādas vecas kļačas, kā šī Miķelsone. Saimniecības māsas vienmēr zaļi dzīvojušas, izrādās, arī tagad labi iefiltrējas

pirms 5 gadiem, 2014.12.13 11:23

DZI DZI

Ari man bija nepatikams atgadijums aizvedot drebes karigi saliktas kastes un sakartotas bernu -sieviesu un viriesu Bet ta rezultata ne tur noliku un to mums nevajag.Bet sogad aizvedu uz Sveteli maisos saliktu un nekadas problemas Ta briza darbinieks pateica paldies un bija priecigs Priecigus Ziemassvetkus un veselibu Svetela darbiniekiem

pirms 5 gadiem, 2014.12.16 09:14

Buu

Meklēju iespēju kādam palīdzēt nododot vairs man nederīgas drēbes.
Kur atrodas Svētelis (adrese) un kāds ir pieņemšanas laiks? :)

pirms 5 gadiem, 2014.12.20 15:05

?

Vai uz Svēteli var aizvest pieauguso drēbes? Sarāvās :)

pirms 5 gadiem, 2014.12.23 17:31

Lietotāju raksti