Lai dzīvo «Lattelecom»! 10

Ar lielu prieku saņēmām 2007.gada 15.oktobra «Lattelecom» Klientu apkalpošanas mazumtirdzniecības daļas direktores Kerli Gabrilovičas vēstuli par sakaru modernizāciju Platonē.

Runa ir par tālruņa pieslēgšanu ciparu tīklam, kas vienkāršam «Lattelecom» klientam varētu nozīmēt svētkus. Proti, jau daudzus gadus jēdziens «ciparizācija» nozīmēja augstu sakaru kvalitāti un neierobežotu kvantitāti. Mēs sen bijām sapratuši analogā signāla nevarību un ar patiesu prieku saņēmām minēto vēstuli.Pie tam, tautā klīda valodas, ka pēc «ciparizācijas» beidzot interneta pieslēgums būs kvalitatīvs, pie tam, pieslēdzot papildierīci, būšot arī kvalitatīvs televīzijas signāls... Vārdu sakot - beidzot!Zinot sava īpašuma privilēģijas, kad mājai ir tiešs divu kārtīgu kabeļu savienojums ar vietējo telefona centrāli, patiesi biju sapriecājies par vareno firmu, kurai, kā domāju, būšu mūžīgais klients. Bet realitāte izrādījās bēdīga.Meistari teica - kabeļus vari norakstīt, līdz Platonei tie ir samirkuši, un jums, kā kādai leišu nomalei, ciparu signāls pienāks caur antenu. Pie tam - tikai tad, ja būs elektrība. Nepieciešami 220 V, un - lai nebūtu pērkona!Arī interneta pieslēgums iespējams tikai caur iezvanpieeju - kā agrāk - un laukos nekādu citu signālu nebūs. Drīzāk caur elektrotīklu sakarus sagaidīsiet...Bet kāda ir patiesība? Kas to vienkāršiem «Lattelecom» lauku klientiem paskaidros? Piezvanīt varēja arī jau iepriekš. Kā ar interneta un TV signāla drošumu?Vai arī jāatsakās no «Lattelecom» klienta statusa un jāpāriet uz LMT vai tamlīdzīgu un jāpainteresējas par satelītsignāliem? Lūk, visādi jautājumi. Ko domā citi?

Pievieno komentāru

Komentāri 10

balodēns

Jūs domājat,ka tikai PLATONĒ ir tāda situācija?Es dzīvoju d/s Atpūta un problēmas ir tieši tādas pašas. Man internets ir pieslēgts pie lattelekom, darba dienās to neizmantoju, jo par katru minūti ir jāmaksā, sanāk ļoti dārgi, mājas lapas kārtīgi vaļā netaisa, ir bremzēts, informācija nāk ļoti lēni. Tas tā laikam jau sanāk, ja tev ir bezvada internets, tad tā arī saprotiet, bez vadiem,ja būtu tiešais līnijas pieslēgums, tad protams būtu ātrāk,bet doma jau ir tāda, ka daudzi vienkārši nesagaidīs to tiešo pieslēgumu, bet internets mūsu laikos ir neatņemas, pat skolēniem!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.11 08:31

NelaimīgsTriatelLietotājs

Priecājieties gan par to Triatelu... kopš novembra kvalitāte ir zem katras kritikas - darbam nepieciešams normāls - lai arī ne pārāk ātrs, bet stabils - interneta savienojums... ir konkrēti brīži, kad pastrādāt nav iespējams; ap plkst. 14:30 strādāšana beidzas līdz nākamajam rītam, nemaz nerunājot par izklaidi vai normālu interneta lapu skatīšanu :((

pirms 13 gadiem, 2008.01.10 14:37

Triatel

neko tur neciparizē. Tā kastīte, ko Lattelecom uzstāda Jūsu mājās faktiski ir Triatel mobilais telefons.

pirms 13 gadiem, 2008.01.09 12:15

Jāzeps

Paldies domubiedriem un potenciālajiem cīņasbiedriem! Zemgales ziņas esot šo ,,atklāsmi' nosūtījušas arī uz attiecīgo Lattelecom adresi. kad visa bezcerība būs noskaidrota, skaisti appušķotas tās kastītes sūtīsim atpakaļ uz Rīgu galvenajam šefam-monopolistam...

pirms 13 gadiem, 2008.01.09 09:39

dalbe

LATTELEKOM ir krāpniekfirma- Jelgavas rajonā Dalbē ,,velk,,
(sola personiski, mutiski) ciparu līniju no 1998 gada.Un tas viss 28 km no Rīgas, ar milzīgu šo gadu laikā izkrāptajām summām, kā maksu par analogās līnijas abonēšanu, pa kuru pat telefonsarunas ir nekvalitatīvas.
Un maitas ir labi noslēpušies- pamēģini satikt kādu darbinieku un izskatīti sūdzību.

pirms 13 gadiem, 2008.01.09 08:37

Lielvircava

Sveiciens,

Disonanse starp Lattelecom paša sacerētajām slavas dziesmām par lauku digitalizāciju/ internetizāciju un reālo pakalpojuma piedāvājumu ir vienkārši šokējoša. Mums Lielvircavā ir tas pats stāsts ar "veciem" kabeļiem (kurus ievika pirms pāris gadiem) un vienīgo iespēju - antenu. Nekāda digitālā televīzija vai DSL un citi digitālie labumi ar šo risinājumu neesot iespējami.

Varbūt ZZ sasparosies un pieprasīs Lattelecom paskaidrojumus par vārdu neatbilstību darbiem, kā arī piespiedīs šo monstru reāli risināt lauku rajonu sakaru jautājumus un piedāvāt vismaz kvalitatīvu internetu.

Zemgales Ziņas, lūdzu palīdziet!

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 22:50

kakaa

vienaa nostuurii tika izmeeginaata bite. ljoti slikta kvalitaate - zuud konekts, mazs aatrums, liela cena.
tagad triatels - ir konekts, aatrums pienemams, cenas tjip arii.

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 13:26

ogre

iesaku padomāt par piem. Baltkom. Ja neder, tad atliek dial-up vai GPRS, ko piedāvā LMT.
Kopumā situācija ir varen pretīga....

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 13:16

Marta

Līdzīga Lattelekom mānīšanās notiek arī citur Latvijā. Ar mobīlajiem arī tā situācija nav diez ko - jo laukos piedāvā tikai dārgo un lēno variantu. Vislabākās atsauksmes ir par Triatel. Bet ar visiem viņiem ir tā - pirms slēdz līgumu - vajag uztaisīt pamēģināšanu - vai tiešām no Tavas mājas iet.

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 11:03

valgundnieks

Cienītais bēdubrāli. Līdz ar Platones telefontīklu ciparizāciju, nesagaidīsi pilnīgi nekādas izmaiņas līdzšinējo pakalpojumu kvalitātē un klāstā. Pilnīgi nekādas. Mūs tieši tāpat kā tevi, sākumā iejūsmināja bezgalīgās iespējas, kuras sniedz pāreja no analogā uz tā saucamo ciparu pārraides veidu.
Izdīrāja ap māju visus vecos vadus, ko varēja sasniegt. Nu kabeļi līdz mājai vairs nebija vajadzīgi. Toties bija vajadzīga noslēpumaina kastīte, kas bez pieslēguma elektrotīklam nemaz nedarbojas. Nav jāatgādina, ka nav "elektrības", nav arī telefonsakaru.
Vispār, interesanti. Jums tā neliekas?
Toties, varbūt pieejami mums Valgundē kļuva interneta sakari? He, hē, lika pagaidīt. Izrādās, tāpat kā pie jums, arī mūsu "dziļajos pāķos" esot līdz pēdējam sapuvuši kabeļi un tā tālāk. Interesanti, ko tad Lattelekom`s tur modernizē un "ciparo"? Vai kārtējo ķeksi savās atskaitēs, lai varētu lepni raportēt, ka tāds un tāds lauku nostūris pieslēgts lielajai civilizācijai?
Visparastākās sarunas kvalitāte nav mainījusies, interneta pakalpojumi kā bija nepieejami, tā arī palikuši nepieejami. Bez elektroenerģijas, kas laukos nav nekāda ārkārtas situācija, sakari vispār pazūd. Un beigās rīkojos gluži tāpat kā Platonēs iedzīvotājs - fiksēto telefonsakaru monopolists - Lattelekom manā personā ir zaudējis klientu. Mobilo sakaru tīkls ir pietiekami labi attīstīts un interneta sakariem pieejami arī citi tehniskie risinājumi.
Cik zinu, tad tādu kā es ir ļoti daudzi. Vien nav redzams, ka pašu monopolistu šī situācija īpaši interesētu. Vēl vairāk, redzams, ka par tā privatizāciju nāves klinčā ir saķērušies daudzi. tad jau laikam joprojām viņu peļņa ir gana branga. Tikai, uz kā rēķina, ja reiz es un daudzi klienti tam nav vajadzīgi?

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 16:47

Lietotāju raksti