Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvija pirmā uzrunā Eiropu

Latvija kā pirmā no Eiropas Savienības valstīm aicina Eiropu apvienoties nebijušā labestības akcijā – ieraudzīt traģēdiju Ukrainā un vākt ziedojumus Ukrainas karā cietušajiem bērniem. Latvija saka Eiropai: bērni nepiesaka karu! Mūsu spēkos nav apturēt lodes. Tomēr mūsu spēkos ir dot ticību bērniem, kas karā zaudējuši vecākus un bērnību, ka viņi Eiropā nav pamesti vieni. 

Ziedojumu akciju ar nosaukumu „Kara bērni” ierosinājusi nevalstiskā organizācija Rotary, tostarp Jelgavas Rotari klubs. To atbalstījusi LR Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, kļūstot par šās akcijas patronesi un ielūdzot Ukrainas, Lietuvas un Igaunijas pirmās personas.

Ziedojumu akcijas kulminācija būs iespaidīgs Latvijas un Ukrainas mākslinieku kopkoncerts, kas notiks 6.jūlijā Dzintaru koncertzālē (LTV 1.ierakstā 11.07.pl.21.00) ar Ineses Galantes, Sergeja Jēgera, Jāņa Stībeļa, Ukrainas operas zvaigznes Dmitro Porošenko, Liepājas simfoniskā orķestra, kora Kamēr... un daudzu citu mākslinieku piedalīšanos bez atlīdzības. 

Ikviena koncerta biļete, ko iegādāsieties „Biļešu Paradīzē”, būs ceļa nauda kādam bērnam. Jūs varat ziedot portālā Ziedot.lv vai pa tālruni – 90006382. Ziedojumi jau sākušies. Uzņēmēji var ziedot caur Rotari atbalsta fondu, kas ir sabiedriskā labuma oganizācija un ļauj ziedot no peļņas nodokļa.

Saņēmējs: Latvijas Rotari Atbalsta Fonds
Reģistrācijas Nr. 40008103472
Juridiskā adrese: Daugavgrīvas iela 45-1, Rīga, LV-1007
Banka: Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konta numurs-€-EUR-(IBAN): LV92NDEA0000084190240

Ziedojumu akcija finišēs septembrī un oktobrī, kad simt, bet, cerams, vairāk Ukrainas bērnu par ziedoto naudu atkal atgūs smaidus Jūrmalas sanatorijās Vaivaros un SIVA. LMT nodrošinās, lai koncerta ierakstu redzētu skatītāji un ziedotāji Igaunijā, Zviedrijā, Polijā un citās valstīs, savukārt koncerta ieraksts LTV 1. kanālā 11. jūlijā pl.21 būs kā iespaidīga akcijas kulminācija.

Visi ziedojumi, uzaicinātie bērni un visi tēriņi koncerta tehniskajām izmaksām būs atklāti un skatāmi www.karabērni.lv mājas lapā.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti