Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mani mīļie pavalstnieki!

Mēs, Jelgavas Hercogs Jēkabs, Kurzemes un Zemgales hercogistes, Livonijas ordeņa valdnieks, saviem pavalstniekiem Jelgavā vēlos izteikt pateicību par atsaukšanos uz manu aicinājumu gatavot apsveikumu kartītes bērniem Āfrikā.

Tās nu ar visu cieņu un godu vedu pāri Eiropas robežām, šķērsoju vairāk nekā desmit valstis un sastapu dažādu tautību bērnus. Katrs runāja citā mēlē, un saprasties nebija viegls uzdevums, taču Jūsu zīmējumi, pašu darinātie apsveikumi un kartītes deva viņiem patiesu prieku un gandarījumu.Sava tālā ceļojuma galapunktā, Gambijā, devos uz kādu skolu pilsētā Bandžula, kur man stāvēja priekšā izrunāšanās ar pašu direktora kungu. Nodevu arī viņam Jūsu apsveikumus un saņēmu priecīgu vēsti: Bandžulas skolasbērni arī vēlas zīmēt un ar saviem darinājumiem apsveikt jelgavniekus. Nu atliek tikai pacietīgi gaidīt pastnieku no tālās Āfrikas un novēlēt tam labu ceļavēju, lai ātrāk sasniegtu mūsu Lielupes krastus.Mēs pašrocīgi,Hercogs Jēkabs

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti