Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūzikas un mākslas nedēļa Jelgavas Valsts ģimnāzijā

Mācības pēc pavasara brīvlaika Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēni atsāks muzikālā un radošā garā, jo skolā tiks atzīmēta ikgadējā mūzikas un mākslas nedēļa. Par tradīciju turpināšanu un jaunu ideju realizēšanu šis nedēļas ietvaros ir parūpējusies skolēnu padome, kas ir arī izstrādājusi īpašu mūzikas un mākslas nedēļas programmu, kurā var iepazīties ar gaidāmajiem pasākumiem un katras dienas vizuālo tēlu. 

Katru dienu skolēni tiks aicināti ierasties citādā, bet savā ziņā vienojošā tēlā. Vai tas būs kāda slavena rokmūziķa, popmūziķa, vai gangstera atveidojums, noteiks nedēļas diena, tāpat kā mūziku, kuru atskaņos skolā, gan pašu skolēnu izpildījumā, gan ar skolas radio palīdzību. Savu tēlu skolēni varēs iemūžināt fotostūrī, kas arī tiks pakļauts attiecīgās dienas tēmai. Tomēr 7.klašu audzēkņu leļļu izstādi, slavenāko mākslas darbu skolēnu gleznotās kopijas, sociālā tīkla "Tumblr.com" sienu un kreatīvās instalācijas par tēmu „Sapnis” varēs apskatīt visas nedēļas garumā.

Nedēļas pirmo dienu ieskandinās hipsteri. „JVĢ Starbucks” kafejnīcā būs iespēja nobaudīt karstos dzērienus un pašu ceptus gardumus, kā arī iespēja izveidot savu kolāžu radošajā darbnīcā „Hipster dizains”. Otrdiena iezīmēs ilggadējo teātra un kino dziesmu konkursu, kur katra klase rādīs savu interpretāciju par kādu no latviešu teātra un kino dziesmu pērlēm. Trešdiena būs popmūzikas noskaņās, kur varēs dziedāt populāras dziesmas kopā ar grupu „4BM”, bet ceturtdien skolēni tiks aicināti spēlēt „Gangster monopolu”, tādējādi atzīmējot gangsteru dienu. Kā noslēdzošā būs rokmūzikas diena, kur skolēni savas zināšanas varēs pārbaudīt rokmūzikas vēstures viktorīnā. 

Mūzikas un mākslas nedēļas noslēgumā būs gaidāma aizraujoša balle, kurā spēlēs grupa „The Travellers”, bet starplaikos publiku priecēs skolas talanti, karaoke, improvizācijas teātris, kā arī viktorīna par mūziku un mākslu.

Uz tikšanos Jelgavas Valsts ģimnāzijas mūzikas un mākslas nedēļā!

Laura Švānberga, 11.m klases skolniece

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti