NOST ar politisko cinismu JAUNĀ LAIKA stilā! 16

Man kā Tautas partijas pārstāvim un biedram ar biedra kartes numuru Nr.13 droši vien par izveidojušos situāciju vajadzētu pirmkārt runāt ar saviem kolēģiem Rīgā. Varu droši to apsolīt. Neesmu tas, kurš ir gatavs sēdēt un tikai uzklausīt norādījumus. To arī esmu jau pierādījis, un tāpēc jau arī es esmu politikā. Negribu piekrist tiem, kas saka, ka Tautas partijā nav iespējams debatēt, un neviens neuzklausa Tavu viedokli.

Tomēr šo rakstu mani pamudināja uzrakstīt «Zemgales Ziņās» publicētais Jaunā laika deputāta Andra Ķipura viedoklis par politiķu atbildību un iespējām nobalsot par «da jebko». Domāju, man piekritīs ikviens jelgavnieks, ka par «da jebko» pie mums Jelgavas Domē Jaunā laika deputāti arī nobalso.Uzskaitīšu tikai pāris lietas: Pasta sala (Zahārova projekts), īpaša pretimnākšana atsevišķām biedrībām (pēc principa - laikā atnāca pieteikties), lietas ap SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (Vidža izsūtīto rēķinu lieta), dīvainas cenas pasūtījumos (puķu podi un tualetes). Pieļauju, ka ir arī lietas, ar ko Jaunais laiks var lepoties, nu, piemēram, Jelgavas koģenerācijas lieta.Vienkārši runājot, augstākā mērā divkosība jeb arī Jaunā laika princips - neskaties uz maniem darbiem, klausies manos vārdos. Interesanti gan, ko tad jelgavnieki lai domā par politiķiem, kas tādā veidā ir gatavi pieņemt «a da jebkādus» lēmumus. Un ko lai saka par divkošiem politiķiem, kuri publiski vienmēr ir gatavi nākt ar citādu viedokli nekā paši dara?Viens vienīgs princips - NOST AR POLITISKO CINISMU, un šeit es to domāju, nešķirojot politiskās partijas, ticību vai ādas krāsu. Kā no šāda cinisma var izvairīties - veidojot daudzskaitlīgas politiskās partijas. Neviena jaunizveidotā partija nevar būt panaceja.Panaceja var būt tikai un vienīgi daudzskaitlīgas politiskās partijas, kas ar savu skaitlisko sastāvu un kvalitāti var neļaut notikt tādām lietām, kā tas ir noticis gan Latvijā, gan kā tas ir noticis un joprojām notiek Jelgavā.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Judenhaims

aber kā tas oranžais kuilis silē iekodies un sēc- Mākoņtēva rīkojums ta sili vaļā nelaist...

pirms 12 gadiem, 2007.11.06 21:46

puķe

ak dien....cik jelgavnieki ir neiecietīgi. Ja kaut viens kaut ko cenšas darīt, tad obligāti šamo vajag noriet un patriekt (kaut gan lielākā daļa latvieši ir tādi).

pirms 12 gadiem, 2007.11.06 09:14

LAPA

Nuja, nak pasvaldibu velesanas, Arnits sarosas.Riet jau nav maksla, tas jau ir audzinasanas jautajums.

pirms 12 gadiem, 2007.11.06 08:18

LAPA

Nuja, nak pasvaldibu velesanas, Arnits sarosas.Riet jau nav maksla, tas jau ir audzinasanas jautajums.

pirms 12 gadiem, 2007.11.06 08:18

Demo

Ta nav Ravina avize, ta ir Domes avize.Un jebkurs jelgavnieks ir pelnijis normalu informaciju. Un neviens tur netiek ne pelts , ne slavets. Bet redz katram ta saprasana jau ir tada kada nu ir. Un Ravins nekad nav gajis neviena pavada, bet tu Arnit gan esi zem lielas bardas.

pirms 12 gadiem, 2007.11.06 08:14

APSIS

Neesmu nevienas partijas piekritejs, tacu nesaprotu kapec kads jakritize tikai kritizesanas del.un ja man jaizvelas starp Razminovicu un Rubli tad es izvelos pedejo.Ta ka Razminovics izvelejas pedejas pasvaldibu velesanas, nu tas ir kautkas, un no drosiem avotiem ari zinu ka varda tas notika. Ir tads teiciens Prodaznaja skura. Un protams ka visas pilsetas dzive iet uz augsu, bet kur teikts ka kads bus labaks par Ravinu.Zinu so cilveku un dzili cienu.

pirms 12 gadiem, 2007.11.06 08:08

ArnisR

Nav mans mērķis visiem patikt, es arī to negribu. Varu piekrist, ka Rāviņš ir kaut ko izdarījis pilsētā, nenoliedzami, tomēr viņam ir pašam sava avīze, kas viņa gan labos, gan arī gandrīz labos darbus slavē pa Tavu naudu. Tāpēc, ja es vēl Rāviņu slavēšu, tad viņam būs jāatlaiž Jelgavas Vēstneša vadība. Runājot par sakritībām, vai Tu vari nosaukt kaut vienu pilsētu Latvijā, kaut kas nav gājis uz priekšu? Zinu, ka nevari, vienkārši nav tādas. Tātad ir pamats paslavēt pilsētas vadību, ka pie mums nav tā kā pirms 5 gadiem.
Nu jā, bet ja atsevišķi komentētāji izlasītu rakstu tad tie saprastu ka es runāju par JL. Par to, ka JL vārdi neskrīt ar darbiem.

pirms 12 gadiem, 2007.11.06 00:58

Gogi

Piedodiet cienītais biedri Razminovič, bet Jūs tagad pļūtat aiz nevarības. Ja Jelgavā pie varas būtu oranžā sērga, mēs ne tādus vien lēmumus redzētu un dzirdētu. Jelgavā Jūs esat pārāk sīki, lai vispār vaukšķētu. Jūs ar savu bezjēdzīgo nevainīgas meitenes stilā demonstrēto brēkuļošanu neesat radījis par sevi nekādu iespaidu, lai kādam celtos roka par Jums balsot. Esmu pārliecināts, ka nākamo sasaukumu Jūs ar savu klātbūtni nepagodināsiet. Es nesaku, ka esmu sajūsmā par rāviņa-kanaškas brālību, bet vai nu tā ir sakritība, vai arī darbības nopelns, bet Jelgava tieši pēdējos gados ir kļuvusi pievilcīga.

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 22:34

Mjā

Vai nebūtu vieglāk dzīvot, ja deputāti zinātu, ka gadījumā, ja valdībai jāatkāpjas, tad visiem būs jāstrādā plecu pie pleca par simbolisku samaksu,piem. 160Ls mēn., un tik ilgi, kamēr visās jomās jūtams uzlabojums? Varbūt, tad izbeigtos tās mūžīgās "utošanās" no operas "nu ko tad mēs,paskat ko viņi dara"

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 22:20

LAILA

Nu Tautas partijai tas cinisms ir neizmerojams.

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 18:52

UPS

Protams jebkura partija ir normali cilveki,bet ne jau nu tu Arnit tas esi.Diemzel.Tavas darbibas tadas bardainas.

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 18:42

HO

No Marsa vai tie naks.Par A.R. nu gan muzam nebalsotu.Izpilditajs jau vien esi.

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 18:29

Elza

Pilnīgi piekrītu deputāta rakstītajam! Lai veicās!

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 15:44

M

Nu šis deputāts gan būs īstais taisnības cīnītājs...

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 14:00

Taapat

Nu labi, labi abas partijas jau nav nekaadas sveetaas un nemekleesim tagad labinjos... viens taapat nebuus ciiniitaajs... ir vajadziigi jauni politiskie speeki...

pirms 12 gadiem, 2007.11.05 12:26

Lietotāju raksti