Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olimpiskā un sporta diena Jelgavas Valsts ģimnāzijā (FOTO)

25. septembrī, kad visa Valstī bija olimpiskā diena, arī Jelgavas Valsts ģimnāzijā tā ritēja sportiskā noskaņā, jo šajā dienā notika  tradicionālā rudens sporta diena. Sākām to ar kopīgo vingrošanu, kurā iesaistījās kā skolēni, tā skolotāji. Galu gala šī gada olimpiskās dienas devīze skanēja: “Nebrīnies. Piedalies.”

Vidusskolas meitenes, kas bija iepriekš kopā ar sporta skolotājiem gatavojušās, rādīja visiem pārējiem, kādas ir pareizās kustības. Pēc jautras kopīgas iesildīšanās sekoja nopietna un ne tik nopietna sportošana. Skolas sporta laukumā palika 9.–12. klases, kuras dažādos sporta veidos pārbaudīja šī gada sporta dienas organizatori – 11.d klases skolēni un audzinātāja Ilze Liepa-Nagle. 

Skolēni spēlēja tautas bumbu, futbolu, notika dažādas jautrības stafetes – “sievu” nešana,” ”skrūve”, “piņķeris”, “maiss un bluķa kājas”, “šautriņas un baloni”, kā arī citas. Visspraigāk noritēja finālspēles meitenēm tautas bumbā. Pēc tam jau visi fināla dalībnieki ar nepacietību gaidīja sporta dienas rezultātu tabulas aizpildīšanu. 1. vietu sporta dienā ieguva 11.m klase, 2. vietu – 11.a klase, 3. vietu – 9.d klase.

7., 8. klases pēc kopīgas olimpiskās vingrošanas devas orientēšanās sacensībās pa Jelgavu, ko viņiem bija sagatavojusi 9.a klase ar audzinātāju Signi Lūsiņu, kura māca  skolēniem pilsētas un skolas vēsturi. Arī 7. un 8. klašu skolēniem tā bija laba iespēja parādīt savu saliedētību, jo vispirms kopā ar klases  audzinātāju bija jāpārdomā racionālākais maršruts. Katrā kontrolpunktā bija jāveic dažādi uzdevumi vai jāatbild uz jautājumiem par pilsētas vēsturi. Daži gan pa ceļam kaut kur aizmaldījās, taču jau pusdienas laikā uzvarētāji bija noskaidroti. Izrādījās, ka šoreiz labāk veicies 7. klašu skolēniem. 1. vietu ieguva 7.b klase, 2. vietu – 7.d klase, 3. vietu – 8.b klase.

Lai nebēdā šoreiz tie, kas neuzvarēja, jo, kā teica paši skolēni – uzvarēja klases draudzība. Draudzība bija jāparāda arī sporta dienas organizatoriem, jo visu izplānot arī nav tik vienkārši. Saliedēšanās gada sākumā dod spēku kopīgi aizvadīt tālāko mācību gadu.

Direktores vietniece audzināšanas darbā Marita Asarīte

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti