Paldies jaukajiem mediķiem! 8

Gribu padalīties savās pārdomās un pieredzē par Jelgavas mediķiem.

Dažkārt mūsu laikrakstā ir negatīvi raksti par mediķiem. Protams, situācijas ir dažādas. Saprotu - kad jāzaudē tuvs cilvēks, tad sāp, un mēs meklējam atbildes uz jautājumu - kāpēc tas notika ar manu tuvo cilvēku.Šoreiz gribu teikt paldies Jelgavas Neatliekamās palīdzības mediķiem. Vērsos pēc palīdzības jaunai sievietei, un palīdzība bija nepieciešama nakts stundā. Paldies jaukajai brigādei, kas palīdzēja un pat nesteidzās projām. Pagājušajā nedēļa bija jāizsauc Jelgavas «ātrie» pie manas 81 gadus vecās tantes Lūcijas Butkas. Vakar atkal lūdzām palīdzību manai 76 gadus vecajai mātei Veronikai Naglei. «Ātrie» Līvbērzē ieradās nepilnu 15 minūšu laikā. Paldies jaukajām dakterītēm par sirds siltumu, uzmundrinājuma vārdiem un profesionāli sniegto palīdzību.Tālākā ārstēšanās abām sirmajām kundzēm notiek Jelgavas terapijas nodaļā. Nu jau otro nedēļu sanāk saskarties ar mediķu darbu. Cik var novērot, tur pārsvarā guļ gados veci cilvēki. Nu, nav tā, ka pret veciem cilvēkiem ir sliktāka attieksme!Paldies dakterītei Ādamsonei, dakterim Dzalbam un visai viņu nodaļai! Lai tikai mums, tuviniekiem, pietiktu tikpat daudz pacietības, sapratnes un mīlestības pret mūsu slimniekiem.Varbūt kādam būs iebilde - tas taču ir mediķu darbs! Jā, protams, tā ir, un viņi ir savā vietā un dara savu darbu! Tikai maza piebilde - mediķi arī dzīvo šajā valstī ar tām pašām rūpēm un raizēm, un arī viņi ir cilvēki, kuriem gadās pa kādai dzīves likstai. Lai mums visiem pietiek pacietības un iecietības vienam pret otru!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

dzeimija

Beidzot kāds saka paldies mediķiem un pat komentāri ir labi. Gandrīz neticas! Urrāa...paldies jums.

pirms 13 gadiem, 2008.07.15 19:12

Gunta

Visiem mediķiem priecīgus svētkus! Un mums visiem pārējiem, lai mazāk būtu jāizmanto viņu pakalpojumi! Nu vismaz svētkos!

pirms 13 gadiem, 2008.06.19 16:14

Ārija

Es arī piekrītu, ka Jelgavas dakteri ir zinoši un pretimnākoši. Man arī ir gadījies vairākas reizes izsaukt ātro netaliekamo medicīnas palīdzību.Parasti mediķi ir ieradušies ātri un attieksme ir bijusi super jauka. Tā kā man ir nopietnas problēmas ar sirdi - varu justies droša, ka palīdzība netiks atteikta. PALDIES MEDIĶIEM UN LAI LĪGO SVĒTKOS BŪTU PĒC IESPĒJAS MAZĀK IZSAUKUMU!

pirms 13 gadiem, 2008.06.19 10:51

bulka

Uzņemšanas nodaļai slimnīcā jāsaka lielu lielais paldies par izturību visu gadu garumā! Tas darbs manuprāt ir vissmagākais!Lai pietiek sirds siltums!
Neoieciešams padomāt par mediķu sadegšanas sindromu, kā ar to tikt galā!

pirms 13 gadiem, 2008.06.19 10:11

Re

Es gan domāju, ka mediķi ir ļoti dažādi - cits strādā no sirds, bet cits pret pacientu ir neiejūtīgs un vienaldzīgs.

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 23:34

asd

Attieksme tiešā super :) žēl, ka pieklibo ārstēšanas kavlitāte. Bērnu nodaļā bērnam izrakstā skaidri rakstīts diagnozē vīruss, bet ārstē ar antibiotikām. Bet par attieksmi tikai to labāko varu teikt, neviens pat baigi nepārmeta, ka 'bērns aktīvs un nevar nosēdēt mierā. Un māsiņas super :))

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 22:49

jana

Noteikti piekrītu rakstītājai. Domāju ka cilvēku attieksme ir atkarīga tikai un vienīgi no paša. Ja būsi negatīvi noskaņojies un ar tādu domu uzsāksi sarunu, nekas labs arī pretī nav sagaidāms!

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 17:42

Aija

To pasu varu teikt par bernu nodalu.Attieksme pret berniem un darbu SUPER ! Ar bazam tur uzticeju savu meitinu,bet rezultata biju patikami parsteigta.Paldies !

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 16:51

Lietotāju raksti