Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paldies Meistariem – Vircavas pagasta sieviešu vokālajam ansamblim «Kanconeta» 4

Nemateriālā kultūras mantojuma centra iniciētā pasākuma «Satiec savu meistaru!» laikā Nīcas novada Pērkonē, seno lietu sētā «Galdnieki» 6. aprīlī sapulcējušos meistaru un viesu starpā notika dalīšanās ar latviešu amatu prasmju zināšanām. Apmeklētājiem tika sniegta iespēja vērot meistarus darbībā, uzdot tiem interesējošus jautājumus un iesaistīties abpusējās diskusijās, baudīt latviešu tradicionālo ēdienu, vērot tautiskās dejas un folkloru kopu priekšnesumus, atjaunot vai no jauna apgūt latviešu tradīcijās pārmantotas zināšanas.

Visi pasākuma apmeklētāji bija aicināti ierasties tiem piederošos latviešu tautas tērpos, kuru krāšņums un stāsti par to reģionālajām īpatnībām priecēja ne tik vien pašu tērpa valkātāju, bet arī klātesošos skatītājus. To vidū bija dažādu paaudžu cilvēki ar kopēju, latviešu tradīcijās balstītu ieinteresētību, tai skaitā Rīgas, Nīcas, Liepājas, Pērkones, Kalnišķu, Medzes, Durbes, Vecpils iedzīvotāji, tostarp arī tūristi no Igaunijas.

Par patīkamā vidē un noskaņā pavadīto dienu mīļš paldies Vircavas pagasta sieviešu vokālajam  ansamblim «Kanconeta», tā vadītājai Signei Melderei un  Vircavas pagasta amatierteātra režisorei Sarmītei Sustrupei.

«Galdnieku» māju sēta bija pilna ar gaišu noskaņu, atraktīvi darbīgiem meistariem, kā arī līdzdarboties ieinteresētiem viesiem. 

Ausma un Ēriks Dzintari, biedrība «Cerību krāsa» Nīcas novada Pērkonē

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vircavniece

Prieks, ka Vircavas meiteņu balsis skan arī ārpus dzimtā pagasta.

pirms 6 gadiem, 2014.04.15 18:13

...

kura no viņām vēl ir meitene? :))) izskatās pēc omēm. Dzied diezgan normāli. Var klausīties. Malaces.

pirms 6 gadiem, 2014.04.25 08:54

@@@

-Sustrupiene.

pirms 6 gadiem, 2014.04.25 08:54

coks

Tām visām grošām ir pāri 60 . Pēkšņi ņems un visas nomirs un pašdarbība Vircavā ar to arī beigsies. Vajadzētu līdz tam vēl paspēt no Antipina nopirkt kultūršķūni , kur visām solistēm dziedāt sēru dziesmas

pirms 6 gadiem, 2014.05.26 12:43

Lietotāju raksti