Par pastu un ceļiem Jelgavā 8

Domāju, ka ne tikai es, bet arī daudzi citi jelgavnieki ar lielu interesi televīzijā vēroja 9.aprīļa raidījumu «Kas notiek Latvijā?».

Par Latvijas Pasta (LP) neapmierinošo darbību gada sākumā «ZZ» izraisījās plaša lasītāju polemika, kurā tika negatīvi novērtēts pārāk ilgais pasta sūtījumu saņemšanas laiks. Marta sākumā biju pasūtījis laikrakstu «Brīvā Latvija», kuru Jelgavā iespējams iegādāties vienīgi kioskā pie stacijas. Pirmais laikraksta sūtījums bija saņemts pēc adreses Lielajā ielā, kuru man godprātīgā saņēmēja pārsūtīja. Zināmi fakti, ka daudzi lasītāji saņem nepasūtītus dažādu izdevumu eksemplārus.Tie ir tikai ziediņi LP darbā. Uztrauc lielās pasta ēkas lētās pārdošanas cena Rīgas centrā. Bet līdz ar to domāju, ka daudzus jelgavniekus interesē jautājums, kāpēc, kam un par cik LP pārdeva lielo pasta ēku Pasta ielā? Tā bija vienīgā ēka, kas pārcieta Jelgavas bojā eju 1944.gada vasarā, viena no trim, kuras Jelgavā uzcēla neatkarīgās Latvijas gados. Toreizējo 15.maija pamatskolu, tagadējo Valsts ģimnāziju un Jelgavas viesnīcu pēc kara atjaunoja. Bet pasta ēkas lielajā zālē ierīkoja kino teātri.Tur mēs skatījāmies pirmās padomju un arī dažas ārzemju kino filmas. Pašreiz LP Jelgavā darbojās īrētās, šaurās un nepiemērotās telpās, kur pat pastmarkas nopirkšanai reizēm nepieciešams ilgs laiks. Lielā pasta ēka gaida savus nākošos īpašniekus, bet, kādam nolūkam to izmantos, nav zināms. Cerams, ka tur atkal neierīkos kādu no daudzajām pilsētas centrā esošajām «laimētavām». LP, kas šodien novests bankrota priekšvakarā, ar Ls 6000 algu mēnesī vadītājam, pastnieka darbu Jelgavā pēc nodokļu aprēķināšanas novērtēja ar Ls 57,50.Par ceļu stāvokli un LP nodaļu darbību Jelgavas rajonā visi esam labi pārliecinājušies, jo pat brauciens uz Rīgu draud ar avāriju.Šodien beidzas parakstīšanās termiņš par grozījumiem Satversmē. Par Saeimas darbību pretēji tautas nostājai atkārtoti liecina balsojums, kurā ignorēta daudzo skatītāju vēlme televīzijas aptaujā - pieprasīt satiksmes ministra Aināra Šlesera demisiju. Līdz ar to varam būt droši, ka pēc šādas rīcības balsojuma pēdējā dienā būs savākts nepieciešamais parakstu skaits.Līdz ar Saeimas atsaukšanu nepieciešama Satversmes, Saeimas un Valsts Prezidenta vēlēšanu nolikumu maiņa, lai pie varas un Latvijas labklājības nodrošināšanas nonāktu cilvēki, kas valsts un tautas intereses vienmēr vērtētu augstāk par personīgajām.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

izmisusī

Satiksmes ministrijas piešķirtā nauda domes kungiem peld kabatās!kāds tur brīnums!:(

pirms 13 gadiem, 2008.04.12 19:02

izmisusī

nu protams,ka savās kabatās!nav nekāds brīnums!

pirms 13 gadiem, 2008.04.12 19:00

I.B.

Nu jācīnās pret LIELĀKAJIEM KRETĪNIEM! Cita ceļa,normālam cilvēkam, jau nav.

pirms 13 gadiem, 2008.04.10 21:40

aija

tiesi taa..tiem kuri straadaa viss vairaak maksaa kapeikas...un driiz varbuut vispaar nemaksaas,jo redziet jaunais LP direktors noleemis atlaist administraaciju..un kurs tad ja driikst jautaat ieskaitiis taas kapeikas darbinieku kontaa..
iisteniibaa nebriiniitos ja veel kaadaa atkritumu konteinerii atrastu kaadu veestulu maisu---kaa maksaa taa jaastraadaa---

pirms 13 gadiem, 2008.04.10 21:24

Kaija

NU GAN ! Naudu vairs nepiešķirs, jo tā tika iztērēta citiem mērķiem !!! Tā nauda tika piešķirta pirms pāris gadiem !!! Un kur tika izmantota ???? ...

pirms 13 gadiem, 2008.04.10 20:57

es

naudu jau vairs vsp nedos.. jo ta kas bija iedota izteereeja kaut kur citurrr!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.04.10 19:04

NU GAN

Vel jau nekur nav likusi, jo nav iedota.Un tad kad iedos tad remontes Dobeles celu.

pirms 13 gadiem, 2008.04.10 18:10

Kaija

Interesē arī, kur Jelgavas Dome lika naudu, kuru piešķīra Satiksmes ministrija tranzītceļu remontam ?????

pirms 13 gadiem, 2008.04.10 17:50

Lietotāju raksti