Par preses izdevumu piegādi 6

VAS «Latvijas Pasts» valdes priekšsēdētājam Ivaram KrauklimLatvijas Pasta Zemgales reģiona pārvaldnieka Jānim BulimLaikraksta «Zemgales Ziņas» redakcijaiKopš 2008.gada sākuma nenotiek regulāra preses izdevumu piegāde Jelgavas pilsētas bibliotēkām - trūkst atsevišķu numuru, un daudzi izdevumi vispār nav piegādāti.

Pilnīgi neapmierinoša ir situācija, ka prese bibliotēkām tiek piegādāta vēlu pēcpusdienā (ap pulksten 14.00 - 17.00), bieži vien - pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem, kad ar grūtībām un ilgstošu laika patēriņu beidzot ir bijis iespējams sazvanīt atbildīgās amatpersonas. Vairākkārt abonēto presi esam veduši ar savu transportu un darbaspēku, to darot pat vairākas reizes dienā - nesašķirotā pasta dēļ.Bibliotēkas tērē ievērojamus naudas līdzekļus preses izdevumu abonēšanai. Tā ir Jelgavas iedzīvotāju - nodokļu maksātāju nauda, un viņiem ir tiesības saņemt kvalitatīvus pakalpojumus.Bibliotēkas ir vienīgā vieta pilsētā, kur jebkurš cilvēks bez maksas var lasīt lielu klāstu jaunāko laikrakstu un žurnālu. Ir daudzi bibliotēku lasītāji, kuri šo pakalpojumu izmanto gadiem ilgi, regulāri, katru dienu. Daudzi preses izdevumi bibliotēkās tiek iesieti, glabāti un izmantoti ilgstoši, vairākus gadus - turpretī tagad šī gada komplekti nebūs pilnīgi. Iespējams, ka šo izdevumu nepiegādātie eksemplāri kaut kur atrodas, nevienam nevajadzīgi, bet bibliotēkās to nav.Jūtot atbildību Jelgavas iedzīvotāju priekšā, pieprasām izskatīt šo jautājumu, veikt pasākumus šīs nopietnās problēmas pozitīvam risinājumam un rast iespēju sameklēt un nosūtīt bibliotēkām nepiegādātos preses izdevumus.(Pielikumā seko garš nesaņemto izdevumu saraksts.)

Pievieno komentāru

Komentāri 6

godmane

Laikam visu nosaka kadri! Pārlielupes bibliotēkai gan vienmēr visi preses izdevumi piegādāti laikā un vajadzīgajā apjomā. Pēc sestdienas pasta ejam pašas, un tur jau gaida mūsu kaudzīte. Daudzi lasītāji jau biliotēkas darba dienas sākumā gaida jaunākos avīžu numurus, lai tos izlasītu. Arī gada sākumā mums ar pastu nebija nekādu problēmu un ceram, ka arī turpmāk viss būs labi. Kamēr viss rit,kā vajag, pieņemam to par pašsaprotamu lietu. Redzot, kādas galvassāpes ir citu bibliotēku kolēģiem, saprotam,kā mums ir paveicies ar Pārlielupes pasta nodaļu.Paldies par darbu!

pirms 13 gadiem, 2008.03.29 19:17

Mūžīgā cīnītāja

Man katru mēnesi netie piegādāts kāds sūtījums no Latvijas Pasta. Citkārt žurnālu piegāde kavējas par vairākiem mēnešiem. Jāpiebilst, ka aizkavētos sūtījumus var saņemt tikai tad, ja sāc meklēt un sūdzēties vadībai. Tad šis jautājums tiek atrsisināts dažu dienu laikā un nozaudētie žurnāli u.c. sūtījumi atrodas un tiek piegādāti dubultā, lai tik muti aziver. Man personīgi darba pietiek katru mēnesi:) Jo es cīnot par to, lai saņemtu sūtījumus, par kuries esmu maksājusi naudu. Un Jelgavas 7.pasta nodaļa - tur ir ko pabrīnīties, kas par bardaku tur notiek!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.29 09:32

ap-domas

Bet tuuliit Dienas centrs izbeigs piegaadaat aboneetos zhurnaalus un aviizes - arii nesaskan ar soliito un Dienas regionaalajaa mazajaa zz kritizeeto citu konkurentu darba aprakstu -- vispaar nav laikam nekas jaabonee, jo man zhurnaalus un citu presi no riita nepiegaadaas....

pirms 13 gadiem, 2008.03.29 09:18

zenta

Es ar Jelgavas pastu, ieskaitot Buļa k-gu, nesekmīgi par savas pasūtītās preses saņemšanu cīnījos visu 2007.gadu, jo daļu preses neapdomīgi biju pasūtījusi uz visu gadu. To, ko biju pasūtījusi tikai uz 1/2 gadu, atlikušo periodu pasūtīju Dienas centrā, to tad arī bez problēmām saņēmu savā pastkastītē.
Bet Buļa k-gs savos spriedelējumos par to, kādēļ es regulāri nesaņemu presi no Jelgavas pasta nonāca pat līdz tādam absurdam, ka es par to, ka nesaņemu presi,fantazēju.
Šo problēmu šogad atrisināju ļoti vienkārši, pasūtu presi Dienas centrā. Ir jau dārgāk, bet toties visu pasūtīto saņemu regulāri un no rīta.

pirms 13 gadiem, 2008.03.28 17:14

Greex

Pasts nevar laikā piegādāt abonēto presi pat abonentu kastītē pasta nodaļā...

pirms 13 gadiem, 2008.03.28 15:51

Lampa

Paldies, ka "iekustinājāt" šo jautājumu, jo arī privātajām pastkastītēm pasta sūtījumi nonāk ārkārtīgi neregulāri!

pirms 13 gadiem, 2008.03.28 14:57

Lietotāju raksti