Patiess viņš nav bijis nekad 4

Šā gada 12.septembrī laikrakstā «Zemgales Ziņas» publicētajā vēstulē tās autors Guntars Bullis jautā - kad bijušais komunists un tagadējais Saeimas deputāts no ZZS Augusts Brigmanis bija patiess?

Es jums varu atbildēt - nekad! A.Brigmanis stingri turēja varu, būdams augstā kompartijas dienestā, toreiz, kad bija dots rīkojums iznīcināt latviešu tautu. Tagad viņš stingri turas kopā ar smagos noziegumos apsūdzēto Ventspils mēru A.Lembergu un viņa sabiedrotajiem, tādiem kā Emsis un citi. Jāturas taču valstī pie varas! Mērķa labā viņam bija tīrais nieks arī pamest ģimeni. Kādēļ tauta un plašsaziņas līdzekļi šos varoņus neatmasko?Cienījamā redakcija, izsakiet atzinību G.Bullim par atgādinājumu!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vecais zēns

Apbrīnojami iepriekšējie komentāri! Redzams, ka to autoriem nav ne mazāko zināšanu par patiesajiem vēstures notikumiem un tiem cilvēkiem, kas, slēpdamies aiz patriotu maskām, ielavījušies mūsu valsts un iedzīvotāju likteņu lēmēju noteicēju rindās. Pārāk daudz ir šo divkošu, kuriem svešas tautas un valsts intereses, bet savās, maskētajās darbībās domā tikai par personīgajām interesēm un daudzo miljonāru rindu papildināšanu.Visiem iesaku izlasīt Aleksandra Jakovļeva grāmatu "Krēsla".

pirms 12 gadiem, 2008.01.12 20:04

ivis

Lai kā arī būtu, es cienu tos, kas nenodod idejas - RUBIKS U.C.C.
Politika ir bizness un latviešiem ir tik maz spējīgu biznesmeņu!
un neaiztiekat Hūti, zaga sev un dalījās ar citiem!!!

pirms 13 gadiem, 2007.09.21 23:50

Lietotāju raksti