Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prieks par paveikto un paldies «Igatei» (FOTO) 1

Daudzdzīvokļu māju Loka maģistrālē 7, 11, 13 un 15 iedzīvotāji un pagalma labiekārtošanas projekta pieteicēja Inese Upeniece saka lielu paldies uzņēmuma «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», kā arī ainavu arhitektei Unai Īlei par ieguldīto darbu un pūlēm sociālās atbildības projekta «Pagalms 2014» īstenošanā, kas jau ir nobeiguma stadijā. 

Sākotnēji projektu «Pagalms 2014» Loka maģistrāles 7, 11, 13 un 15 teritorijā bija paredzēts īstenot divos posmos: pirmajā demontēt vecās, nefunkcionējošās konstrukcijas pagalma vienā daļā, bet otrajā uzstādīt jaunu bērnu rotaļu laukumu ar šūpolēm, slīdkalniņu, smilšu kasti ar pārsegu un soliņiem, veicot grafisku krāsojumu uz asfalta, kā arī pārkrāsot vingrošanas sienu un ierīkot jaunas atkritumu urnas.

Gandrīz viss ir izdevies – demontēti vecie, sen neizmantojamie soliņi un uzstādīti jauni, uzstādītas atkritumu urnas, slīdkalniņš, smilšu kaste ar pārsegu un šūpoles, ierīkota puķu dobe, palikuši vien krāsošanas darbi, kuriem gaidām labākus laikapstākļus. Krāsošanas darbus veiksim mēs paši, iedzīvotāji, ar «Igates» sarūpētajām krāsām un otām.

Ir milzīgs prieks par padarīto, bērni jau ar lielu azartu iemēģina rotaļu laukumiņu, priecājas, ka daļa pagalma ir tik skaisti sakopta un ieguvusi jaunu seju. 

Vēl atlicis sakārtot pārējo pagalma teritoriju, kurā no padomju laikiem palikušas bīstamās metāla konstrukcijas (slīdkalniņi) un vecie soli. Ļoti ceram, ka diskusijas ar pilsētas pašvaldību nesīs pozitīvu risinājumu un nākotnē, varbūt pat pavasara talkas laikā, kopīgi varēsim sakopt atlikušo daļu.

Lieldienās, kas ir jau uz sliekšņa, visi kopā varēsim priecāties par realizēto mērķi – mūsdienīgu, skaistu un bērniem drošu rotaļu laukumu.

Foto: Una Īle. 
P.S. Arī Nameja ielā 29.martā iedzīvotāji noorganizēja talku, un «Igate» atveda smiltis un dāvināja smilšu kastes pārvalku.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lietotāju raksti