Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Redzēju, kā mediķi strādā 2

Gribu pateikt lielu paldies Jelgavas slimnīcas galvenajam ārstam ķirurgam Andrim Ķipuram par veiksmīgi veikto gūžas endoprotezēšanas operāciju.

Paldies viņam par rūpību pēcoperācijas periodā. Lai Dieva svētība daktera rokām un darbam arī turpmāk!Paldies operācijas bloka darbiniekiem, kas strādāja 27.oktobrī. Izsaku pateicību visam Traumatoloģijas nodaļas kolektīvam par iejūtību, apkalpošanu un sirsnību.Manas pārdomas radās, pēc operācijas diennakti guļot reanimācijā. No 27. līdz 28.oktobra rītam redzēju, kā strādā reanimācijas brigāde. Tur nebija brīvu brīžu, vārda tiešā nozīmē mediķi cīnījās par cilvēku dzīvībām. Visa nakts tika pavadīta trauksmainā darbā. Gulēju, un acu priekšā rēgojās mūsu snaudošie, galvu klanošie, avīzi lasošie, spēlītes spēlējošie, ņirdzīgi smaidošie deputāti. Zālē sēž slavenie mūziķi, sportisti, aktieri, kuri nav politiķi, kas maz ko saprot no valsts pārvaldes. Viņiem maksā tūkstošus - par ko? Mediķiem, kas spēj un palīdz cilvēkiem, vajadzētu maksāt trīs reizes vairāk. Jā, es saprotu, ne katrs var būt politiķis, ne katrs var būt mediķis, bet algas vajadzētu maksāt pēc paveiktā darba. Nevajag samazināt policistus, ugunsdzēsējus, bet gan drausmīgi uzblīdušo birokrātijas aparātu. Tad pietiks algām medicīnas darbiniekiem, skolotājiem un citiem, kas veic darbu.Ar cieņu - Dzidra Bērziņa

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zenta

Piekrītu raksta autorei. Latvijā ir pilnīgs haoss! Politiķi ierauj sev un savējiem, nemaz nedomājot par tautu.
Cik vēl ilgi mēs to pieļausim????

pirms 11 gadiem, 2008.12.17 11:14

mikels

Mediķis tik tiešām nevar būt kurš katrs.
Bet politiķis ir gan kurš katrs...kuram slinkums strādāt,tas stājas kādā partijā,lai kļūtu par muļķi šajā politiķu savienībā.
Arī tie ārsti,kuri iesaitījušies politikā ir apšaubāmi savās zināšanās par to,kur un kā plūst iedzīvotāju nodokļi,jo tā alkatība ir tik liela,ka vēl un vēl gribas to naudu bērt medicīnas caurajā maisā...
Ja arī tam mediķim maksātu trīs reizes vairāk kā
politiķim,maz ticams,ka bez kukuļa viņš pakustēsies,lai palīdzētu slimniekiem....

pirms 11 gadiem, 2008.12.17 10:27

Lietotāju raksti