Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sniedz informatīvu atbalstu Latvijas mājražotājiem un mazajiem ražotājiem 2

Vairākus mēnešus sociālajos tīklos darbojas projekts «Latvijas Mājražotāji», kurā pircējs tiek informēts par Latvijas mājražotājiem un mazajiem ražotājiem, mudinot iegādāties viņu produktus un aktualizējot informāciju par dažādiem pasākumiem un nozari.

Projektā «Latvijas Mājražotāji» apkopojam ne tikai mājražotājus vistiešākajā nozīmē, bet arī amatniekus, zemnieku saimniecības, kooperatīvus, mazus pārtikas ražošanas uzņēmumus, mājas aldarus un vīndarus. Ikvienu, kurš vai nu ir sācis kā mājražotājs/amatnieks un nu ir jau «izaudzis», kā arī tādus nelielus ražotājus, kas strādā, izmantojot dabīgas izejvielas, roku darbu, tradicionālas receptes, ir atklāts, godīgs un neliels pārtikas uzņēmums vai amatnieks, kam noderētu papildus atpazīstamība un mārketinga atbalsts.

Projekta autors ir «Latvijas mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība».

Mūsu biedrības galvenais mērķis: izmantojot mūsdienu informācijas tehnoloģiju iespējas – sociālos tīklus un internetu, kā arī masu medijus – apkopot informāciju par Latvijas mājražotājiem, mazajiem ražotājiem un amatniekiem vienotā datu bāzē, ar kuras palīdzību savest kopā pircēju ar ražotāju un veicināt pieprasījumu pēc ražotāju produktiem!

Aicinām ražotājus un amatniekus pievienoties mūsu Biedrībai, saņemot informatīvu mārketinga atbalstu, kas palīdzēs iegūt jaunus klientus un sadarbības partnerus, kā arī realizēt kopīgas idejas!

Aktīvi darbojamies sociālajos tīklos ar lietotāja vārdu «majrazotaji», kuros informējam par ražotājiem, apkopojam saņemtās ziņas, rosinām uz diskusiju, kā arī veidojam konkursus ar ražotāju produkciju. Esam sasnieguši ievērojamu sekotāju skaitu, kas liecina par interesi un nozares aktualitāti.

Šobrīd veidojam Biedrības mājas lapu – interneta mājražotāju, amatnieku un mazo ražotāju katalogu, kurā ikviens Biedrs varēs ievietot maksimāli daudz informācijas par sevi un savu produkciju – veidojot nelielu «mājas lapu» kopējā katalogā www.latvijasmajrazotaji.lv. Mājas lapa šobrīd vēl ir attīstības stadijā un katru dienu tiek papildināta ar informāciju un uzlabota funkcionalitāte. Mājas lapu veidojam pašu spēkiem – par biedru naudas līdzekļiem, taču meklējam arī iespējamus risinājumus finansējuma piesaistei.

Biedri regulāri saņem aktuālo informāciju par tirdziņiem, semināriem un citiem aktuāliem pasākumiem, kuros var piedalīties kā ražotājs, tirgojot savu produkciju vai apgūstot jaunas zināšanas.

Tuvākajā laikā arī mājas lapā būs kalendārs, kurā būs redzami tirdziņi un aktuālie pasākumi.

Mājas lapā un sociālajos tīklos piedāvājam ražotājam izteikties – par savu produkciju, nozari, konkurentiem, vietu tirgū, likumdošanu, citām aktuālām problēmām.

Veidosim dažādus informatīvus rakstus, sadarbībā ar ražotājiem, nozares ekspertiem, uztura speciālistiem.

Tuvākā laikā plānojam mājas lapā izveidot arī iespēju iegādāties ražotāju produkciju par izdevīgiem nosacījumiem kā pircējam tā ražotājam.

Aicinām mūsu pulkam pievienoties arī veikalus un kafejnīcas, kuri piedāvā Latvijas mazo ražotāju produkciju. Vēlamies, lai ražotājam būtu vieglāk realizēt produkciju, savukārt veikals varēs papildināt sortimentu ar kvalitatīviem pašmāju produktiem. Ieguvēji būs visi, arī pircēji.
Iespēju robežās informēsim par Tiešās pirkšanas kustību un meklēsim arvien jaunas iespējas realizēt ražotāju produkciju. Plānojam veidot arī savus tirdziņus.

Kopā ar ceļojumu aģentūrām piedāvāsim ražojošās apskates saimniecības kā ieteicamāko apskates objektu, veidojot pasūtījuma ekskursijas dažādām grupām un uzņēmumu kolektīviem.Sadarbībā ar pavāriem un recepšu autoriem – Jāni Rozīti, Lindu Tellgrenu un Lindu Mazuri veidosim interesantas receptes ar Biedru – ražotāju produktiem un tās publicēsim mājas lapā un sociālajos tīklos, tādējādi vēlreiz pamudinot pircēju iegādāties ražotāja produktus.

Šobrīd Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta biedrībai pievienojušies vairāk kā 20 biedru no dažādām Latvijas vietām – augļu un ogu produktu, piena produktu ražotāji, dārzeņu, zaļumu un pat arbūzu audzētāji, mājas vīndari, saldumu mājražotāji, konservu un ievārījumu ražotāji, dabīgu produktu veikali un amatnieki. Mūsu pulkā atrodami arī ražotāji, kam ir BIO sertifikāts, piemēram, Z/S Ragāres.

Mēs vēlamies savest kopā pircēju ar ražotāju un veicināt pieprasījumu pēc mājražotāju, amatnieku un mazo ražotāju produktiem. Ja arī Tev šķiet interesanti mūsu mērķi un piedāvātie ieguvumi – pievienojies, sūtot vēstuli uz majrazotaji@gmail.com

Kontakti: majrazotaji@gmail.com, tel. 27057686
www.twitter.com/majrazotaji
www.facebook.com/majrazotaji
www.linkedin.com/in/majrazotaji
www.draugiem.lv/majrazotaji
www.latvijasmajrazotaji.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Diāna

Kādi papīri jākārto lai varētu dabūt mājražotāju?

pirms 4 gadiem, 2015.12.01 17:02

Ruta

PVD (Pārtikas un Veterinārais dienests) mājas lapā var atrast ieteikumus tiem, kuri vēlas uzsākt mājražošanu. Būs nepieciešams apgūt mācību kursu "Minimālas higiēnas prasības pārtikas uņēmumā", utt.

pirms 4 gadiem, 2015.12.07 11:37

Lietotāju raksti