Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Soliņš Aspazijas ielas pieturā «Asteru iela» nu salabots, bet ļoti noderētu nojume

«Varbūt ar jūsu starpniecību varētu risināt jautājumu par autobusu pieturas «Asteru iela» Aspazijas ielā labiekārtošanu. Liekas neloģiski, ka vietā, kur ir daudz iedzīvotāju, pietura nav iekārtota, bet tur, kur nav neviena pasažiera (piemēram, Rūpniecības ielā starp Dambja un Filozofu ielu), tā ir ar nojumi, soliņu un pat reklāmu.

Aspazijas ielā kursē 7., 13., 18. un 22. maršruta autobusi. Pieturā ir tikai soliņš, kurš jau apmēram gadu ir salauzts. Slikta laika apstākļos cilvēki stāv zem kļavas vainaga vai tuvākajā kāpņu telpas priekštelpā. Vēl grūtāk ir veciem cilvēkiem.

Nebūtu arī slikti, ja Autobusu parks 13. un 22. maršruta autobusus novirzītu līdz slimnīcai «Ģintermuiža». Maza cilpiņa maršrutā, bet daudziem būtu ērti nokļūt darbā un otrādi, kā arī pie ārstiem. Pašreiz 4. maršruta autobuss pie slimnīcas piebrauc no pilsētas otras puses. Autobusu parkam pret to būs ļoti daudz iebildumu: jāmaina laiki, saraksti, lielāks degvielas patēriņš utt., bet to visu var risināt. Galu galā – paši vinnētu.»

Ar cieņu – A.Neimanis

Fotogrāfijās redzam sašutušā Asteru ielas iedzīvotāja 27. jūnijā sūtītos foto, kā arī tagad salaboto soliņu.

Pēc tam, kad redakcija jautājumu pāradresēja pilsētas pašvaldībai, nupat saņēmām atbildi no Jelgavas domes, ka atbilstoši Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» speciālistu sniegtajai informācijai soliņš pieturvietā tika salabots jau nākamajā dienā pēc informācijas saņemšanas.

Redakcijas pārstāvji uz vietas pārliecinājās, ka tas tā tiešām arī ir. Pieturvietā sastaptie iedzīvotāji norādīja, ka šis darbs, protams, ir apsveicams, taču viņi būtu pateicīgi, ja tomēr tiktu rasta iespēja pieturvietu vēl vairāk labiekārtot un izveidot tur nojumi, lai pasažieriem, tajā skaitā vecāka gadagājuma, gaidot autobusu, lietus laikā būtu kur patverties. «Ziņas» novēroja, ka nojumes nav arī autobusu pieturai pretējā ielas pusē. 

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti