Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šovs «Mīl – nemīl», runas konkurss un Eiropas Parlamenta simulācijas spēle 1

Šonedēļ Jelgavas Valsts ģimnāzijā notika trīs savstarpēji nesaistīti, bet interesanti pasākumi. Pirmdien, 16.februārī, skolēnu pašpārvalde aicināja visus skolēnus un skolotājus uz Valentīndienas atskaņas pasākumu, kurš norisinājās skolas aktu zālē lielajā starpbrīdī pēc 4.stundas.

Pasākuma programmā ietilpa tradicionāls šovs „Mīl – nemīl”, kurā viens puisis uzdod jautājumus trīs viņam nezināmām meitenēm, no kurām jāizvēlas tikai viena. Meitenēm, starp kurām bija arī viena skolotāja, bija jāatbild uz dažādiem interesantiem jautājumiem. Bija jāattēlo pīles pēkšķēšana. Izvēle nebija viegla, tomēr Rūdolfs satika Lindu un devās ar viņu pie zāles uz romantiskām pusdienām. Pārējie varēja vien tikai noskatīties.

No rīta skolēniem tika izdalītas sirsniņu pusītes ar lozungu „Atrodi savu otro sirds pusīti!”. Skolēnu pašpārvaldes locekļi aicināja meklēt saderīgas pusītes, izveidojot speciālu sistēmu. „Cilvēki tiešām nāca un meklēja savu otro pusīti! Likās, ka visa skola sanāca uz skolas zāli šajā starpbrīdī,” izteicās skolēnu padomes prezidente Agnese Blūmane. Zālē bija pieejams arī fotostūrītis, kurš bija labi apmeklēts, jo katrs varēja izvēlēties, ar ko fotografēties un kādā veidā.

Otrdien skolas zālē norisinājās Jelgavas pilsētas skolēnu skatuves runas konkurss (7.–12.klasēm), kurā šogad kā atsevišķa žūrijas komisija piedalījās JVĢ skolēnu pašpārvalde. „Bija sarežģīti vērtēt, jo, manuprāt, visi runāja labi,” par ZRKAC rīkoto pasākumu stāsta Ksenija Ērgle, skolēnu pašpārvaldes locekle.

Trešdien skolā norisinājās Eiropas Parlamenta simulācijas spēle, ko rīkoja JVĢ politikas klubs skolotāja Jāņa Ķuša vadībā. Pasākuma laikā dalībnieki tika sadalīti komitejās (pēc Eiropas parlamenta parauga), un tiem tika izvirzītas problēmas. „Es biju viena no drošības un aizsardzības komitejas locekļiem, kurā mēs izrunājām iedzīvotāju drošības problēmu. Mēs izstrādājām piedāvājumus un tos prezentējām lielajā konferencē zālē, kur norisinājās debates un balsošana „par” vai „pret”,” saka EPS dalībniece Kitija Šķupele. 

Valērija Kravale, Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēnu padomes kultūras ministre 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lietotāju raksti