Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spīdolas ģimnāzijas 12.komercklase stāsta par «ZZ čempionātu»

Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ čempionātā” piedalījās 5.–12.klašu skolēni no visas Latvijas, kuri reģionālajos pusfinālos bija izcīnījuši vietu uz finālu. Jelgavas pusfināla uzvarētāji – Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.komercklase – bija vieni no viņiem.

Organizācijas “Young Media Sharks” jaunieši fināla dienā satikās ar šiem atraktīvajiem skolēniem un noskaidroja sajūtas, veiksmes noslēpumus un emocijas, kas viņiem saistās ar “ZZ čempionātu”.

Dienas sākumā, dodoties gājienā no Jomas ielas uz Dzintaru pludmali – galveno norises vietu, viņi, kaut arī vēl nedaudz miegaini, ir apņēmības un draudzīga cīņasspara pilni: “Sajūtas tiešām ir kā finālā, jo šis ir mūsu pēdējais “ZZ čempionāts”, jau ceturtais čempionāta fināls mūsu klasei. Gatavojāmies, galvenokārt, uzņemot daudz miega, kas ir ļoti svarīgi, tāpat arī sagatavojām savu prātu – gatavojāmies eksāmeniem, īpaši matemātikai, jo tā arī šeit palīdz atrast efektīvāko ceļu uz labāku stafetes rezultātu, kas ir ļoti svarīgi.” 

Runājot par iepriekšējo gadu rezultātiem, divpadsmitklasnieki atzīst, ka vienmēr veicies labi, augstākais rezultāts finālā bijusi 9.vieta. Viņi cer, ka šis gads arī būs sekmīgs. 

“Esam atklājuši to, ka mums dusmas uzsit vislabāko enerģiju, tāpēc mēs dažreiz viens otru nedaudz sapurinām un nosodām, lai pēc tam būtu lielāks gribasspēks pierādīt to, ka varam vēl labāk.” 

Jautājot par klasesbiedru sacensību tērpu izvēli, viņi sauc sevi par “baltajiem eņģeļiem”, kuri nolaidušies no komerču debesīm. “Mūsu klasei vienmēr viss notiek pēdējā brīdī, un arī šie tērpi tapa 10.klasē, naktī pirms “ZZ čempionāta” fināla, un tas pat varbūt ir interesantākais, ka varam visi kopā to izdarīt, kaut arī pēdējā mirklī. Tas ir kā liels klases saliedēšanas pasākums.” 

Dienas gaitā, satiekot atraktīvos skolēnus, viņi ir patīkami noskaņoti par valdošo atmosfēru, jo tuvumā ir jūra un laikapstākļi līdz šim lutina: “Ļoti liela nozīme ir tam, ka ir ļoti labi laikapstākļi, līdz ar to ir labs garastāvoklis, pat ja uzdevumos neveicās tik labi, kā cerēts. No uzdevumiem mēs kā savu priekšrocību izmantojām kāpšanu augšā pa sienu, pat tiesneši nespēja aptvert un brīnījās par to, cik mēs ātri varam to izdarīt. Tiesa gan, mūsu klasē ir vairāki alpīnisti, kuriem tas arī ļoti labi padodas.”

Rezultāts Spīdolas ģimnāzijas skolēniem šogad ir ļoti augsts – 4.vieta! Kaut arī skolēni, protams, jūt vilšanās garšu, galvenais, viņuprāt, ir gūtā kopā būšanas sajūta un atmiņas uz mūžu. 

“Šis bija pēdējais klases kopīgais pasākums kā pilntiesīgai 12. komercklasei, un ļoti liels prieks, ka tas bija tieši “ZZ čempionāts”, sportisks, smieklu pilns, negaidīti slapjš un saliedējošs pasākums. Pēc uzvaras pusfinālā mēs bijām sev izvirzījuši mērķi – iegūt vienu no galvenajām trīs fināla balvām. Finālā piedalījāmies jau 4. reizi un šo pēdējo mēs patiešām vēlējāmies uzvarēt. Visi klases dalībnieki centās, ko spēja, un vēlējās piedalīties ar visu atdevi, lai tikai sasniegtu vēlamo rezultātu. Tiesa, negaidītie laikapstākļi ietekmēja mūsu rezultātu un neļāva pārdomāt taktiku, lai spētu pārbaudījumus veikt pēc iespējas labāk. Lai gan mērķis netika sasniegts, tieši šis “ZZ čempionāts” mums paliks atmiņā uz mūžu! Pilnīgi izmirkuši, nosaluši un noguruši, mēs, 12. komerči, smējāmies vēl skaļāk kā saules pilnā dienā, jokojām un bijām viens par otru! Piedāvājām viens otram šķietami sausākos kreklus, sausie atdeva drēbes jau samirkušajiem, un mūsu rūpes vienam par otru tikai parādīja to, cik ļoti viens otru mīlam. Paldies visiem organizatoriem par šo iespēju!”

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti