Sporta diena Jelgavas Valsts ģimnāzijā

25. septembrī, dienu pirms Olimpiskās dienas, Jelgavas Valsts ģimnāzijā notika  ikgadējā sporta diena. Šogad tās ideju bija izstrādājušas un sporta dienu organizēja skolotājas Liene Sabule un Agnese Freiberga.

Lai tā būtu citādāka ar visāda veida aktivitātēm, par to tika domāts jau iepriekšējā mācību gadā, kopā ar skolēnu grupu darbojoties projektu nedēļā. Lai visi skolēni varētu piedalīties, kontrolpunktos darbu organizēja ģimnāzijas skolotāji, kuri šogad klasi neaudzina.

Sporta dienu sākām ar olimpisko vingrošanu, ko pārējiem priekšā rādīja vidusskolas meitenes.  Pēc labas un kopīgas iesildīšanās skolēni devās uz kontrolpunktiem, kuros bija jāveic dažādi uzdevumi. Katrs no tiem prasīja gan komandas darbu, gan reakcijas ātrumu, gan precizitāti, gan prāta spējas. Protams, saskaitot visus rezultātus, varēs uzzināt, kurām klasēm veicies labāk. Tomēr pats nozīmīgākais ir nevis sasniegtais skaitliskais rezultāts, bet gan klases saliedēšanās, savstarpēja uzticēšanās, saiknes veidošana ar klases audzinātāju.

Paldies visiem, kas, neraugoties uz salto rudens vēju, izturēja gan darbu kontrolpunktos, gan organizācijas procesu, gan dažādos pārbaudījumus!

Marita Asarīte

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti