Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētes pagasta Jēkabniekos norisinājušās orientēšanās sacensības jauniešiem (ar foto) 1

11.jūlijā Svētes pagastā, Jēkabniekos, norisinājās netradicionālās orientēšanās sacensības jauniešiem. Sacensības jau notiek otro gadu pēc kārtas un pulcē jauniešu komandas no Jelgavas novada pagastiem. Katru komandu pārstāv pieci jaunieši no pagasta. Sacensībās piedalījās komandas no Svētes pagasta “Piecas reņģes”, Platones pagasta “Nezinīši”, Vircavas pagasta “Susuriņi” un “Arābu nelegālie imigranti”, kā arī Kalnciema pagasta komandas “Kalnciema vilki” un “Kalnciema lapsas”. 

Tāpat kā iepriekšējās sacensībās, jauniešiem pēc izsniegtās kartes bija jāorientējās kontrolpunktos, kuros katrā jāizpilda kāds uzdevums. Pēc orientēšanās notika erudīcijas daļa un popiela, kurā komandas varēja iegūt papildpunktus un pietuvoties uzvarai. 

Lai noteiktu uzvarētāju, jo divām stiprākajām komandām noslēdzoties sacensībām bija vienāds punktu skaits, no katras komandas tika izvirzīts līderis un uzdoti papildjautājumi. Rezultātā ar 69 punktiem pirmo vietu sacensībās ieguva Svētes pagasta komanda “Piecas reņģes” (dalībnieki – M.Bensone, I.Bensone, R.Alekss, L.Asmane, D.Liepa), otro vietu ar 68 punktiem ieguva Platones pagasta komanda “Nezinīši” (dalībnieki – N.Karpušenkova, D.Karpušenkovs, R.Atis Vīksna, J.Kronbergs, M.Landmanis), kas aprīlī Svētes pagasta Jēkabniekos organizētajās orientēšanās sacensībās “Orientējies” ieguva pirmo vietu. Trešo vietu ar 66 punktiem izcīnīja komanda no Vircavas “Arābu nelegālie imigranti” (dalībnieki – K.Gendvils, S.Sugunts, L.Kiršolds, N.Svetkova, K.Pavlovskis). Pārējās komandas no vietu iegūšanas arī šķīra viena vai dažu punktu atšķirība. Visām komandām tika pasniegti diplomi un dāvanas no pasākuma organizētājiem un atbalstītājiem. Pēc apbalvošanas ap plkst.21 notika disenīte jauniešiem.

Orientēšanās sacensības organizēja jaunatnes lietu koordinators Svētes pagastā J.Zariņš, Svētes pagasta aktīvais jaunietis N.Vilce un biedrība “Zariņš & Lejnieks”.

Atbalstītāji: Svētes pagasta pārvalde, Jēkabnieku Kultūras nams, kafejnīca “SILVA”, biedrība Svētes pagasta aktivitāšu centrs “Gulbīši”, AZ boulings, Refill un puķu veikals “Tulpe”. Tāpat pateicība Svētes pagasta jauniešiem, kas pasākumā piedalījās kā brīvprātīgie – Laurai Upelniecei, Nilam Grīnbergam, Aivim Butkevičam, Kristiānai Antonei, Kitijai Šauvai, Tīnai Bāriņai, Rolandam Eihenbergam, Aināram Kaļinauskim, Beātei Briņecai, Inai Viršicai, Elīzai Elzai Lipšānei, Iļjam Sergejevičam, Tomam Butkevičam, Kristapam Hermanim, Danielai Viršicai, Evitai Šemetai, Evijai Luīzei Šemetai, Alisei Jozei, Artūram Upelniekam un Emīlam Strupulim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

saņčo

labs pasākums jauniešiem. paldies Jānim Zariņam .

pirms 6 gadiem, 2014.07.16 17:41

Lietotāju raksti