Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tavas balss attālumā

Ir teiciens, ka mēs katrs nākam no savas bērnības. Ir cilvēki, kas pieaugot ar gaišām atmiņām atceras savu bērnu dienu zemi. Tomēr mums līdzās ir cilvēki, kas savās bērnības atmiņās kavējas nelabprāt. Iemesli tam ir dažādi. Arī šodien rokas stiepiena attālumā ir mazuļi, skolnieciņi un spuraini pusaudži, kam visvairāk par visu trūkst izjūta, ka pasaule nav tikai pelēcīgas sienas, kurās jāizdzīvo.

Mums kopīgi ir iespēja šiem bērniem kaut mazliet parādīt, ka var būt saules pielietas, smieklu pilnas dienas.

Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centrā uzturas bērni vecumā no 2 līdz 18 gadiem. Kāds no bērniņiem šeit nonāk uz īsu laiku, kamēr bioloģiskie vecāki spēj sakārtot savu dzīvi, bet daži, var teikt, ka pavada savu bērnību aprūpes centrā.

Labdarības iniciatīvas portālā LabieDarbi.lv pašlaik ir iespēja nobalsot par vasaras nometnes finansējumu tieši šiem bērniem. Pirms vairākiem gadiem vasaras nometni finansiāli nodrošināja Dānijas sadarbības partneri, taču šogad šo jautājumu jāmēģina risināt pašiem.
Viens no iespējamiem ceļiem rast iespēju bērniem pavadīt laiku nometnē – savākt pēc iespējas vairāk atbalsta balsu projektam „Vasaras nometne Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra audzēkņiem”.

To var izdarīt bez maksas portālā www.labiedarbi.lv, reģistrējoties ar savu telefona numuru: http://labiedarbi.lv/lv/projekts/vasaras-nometne-jelgavas-bernu-socialas-aprupes-centra-audzekniem.  Arī www.draugiem.lv un www.inbox.lv ir iespējams papildus nobalsot par vasaras nometni sociālās aprūpes centra bērniem:
https://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
https://login.inbox.lv/login_captcha.php?redirect_url=http%3A%2F%2Flabiedarbi.inbox.lv%2Fproject%3Fid%3D1170

Sabiedrība var iztikt bez dārgām ierīcēm ērtākai sadzīvei, bet mēs nevaram iztikt bez laimīgu bērnu prieka pilnu acu skatiena.
Iesaistīsimies un atbalstīsim, cerot, ka izdosies piepildīt mūsu pilsētas sociālās aprūpes centra bērnu sapni par saulainu vasaru!

Svetlana Počebita


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti