Valsts policijas priekšnieks pārkāpa koplīgumu 7

2008.gada 11.novembrī visas Valsts policijas (VP) iestādes saņēma tās priekšnieka Alda Lieljukša pavēli, kurā noteikts, ka divu dienu laikā policijas priekšniekiem Valsts policijas vadībai jāiesniedz amatu saraksts, kurus jāsamazina un darbinieku uzvārdus, kuri tiks atvaļināti no dienesta VP.

Šāda VP priekšnieka attieksme radīja policijas darbiniekos sašutumu un neapmierinātību, jo no VP vadības puses tiek rupji pārkāpts 2006.gada 19.oktobrī starp Neatkarīgo policistu arodbiedrību un VP noslēgtais koplīgums. Tajā noteikts, ka VP vadība reorganizācijas vai štata vienību samazināšanas, darbinieku atvaļināšanas vai pārcelšanas gadījumos ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms tās informē Neatkarīgo policistu arodbiedrību (NPA).Kā redzams, VP vadība nolēma neievērot noslēgto koplīgumu tādējādi dodot pamatu darbiniekiem un arodbiedrībai vērsties tiesā.NPA cer, ka VP priekšnieks A.Lieljuksis spēs atsaukt savu izdoto pavēli un turpmāk saskaņos šādas rīcības ar arodbiedrību, nepieļaujot koplīguma un citu normatīvo aktu pārkāpšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

o...o...o...

tagad notiek kaut-kāds murgs. saka ar Pasta darbiniekiem, tagad policisti, pēc tam laikam ārsti un skolotāji.......
kur mēs aiziesim ar tādu politiku??? manuprāt bijā jāsak ar Ministru kabinetu un viņu Administrāciju, jo vakar pa telivizoru teica, kā Administrācijas saņems ne vairāk par 3500.00 Ls, bez dotācijam un prēmijām, bet tas pats policist labi ja saņem uz rokas 500.00 Ls. Ka šodien ar tādu naudu var uzturēt ģimeni un samaksāt par komunāliem????? Bet mūsu Ministri vēl brīnās, kā daudzie cilvēki brauc strādāt uz ārzemēm. Mūsu valsts un viņu vadība nemaz nedomā par TAUTU. Priekš kam??? Agrāk mēs bijām zem Krievijas, darbs bijā ikkatram-izglītotam vai neizglītotam cilvēkam, bet tagad kas???

pirms 12 gadiem, 2008.11.17 20:51

stulbums

aplaupa lielveikalu bankomaatus, juvelieru veikalus u.t.t. ok, aiziet samazinaasim policistus, ugunsdzeeseejus, skolotaajus, medikjus, nava probleemu, tikai samazinam ar proporcionaali arii nodokljus, jo johaidi es katru meenesi kaa uznjemeejs un darbadeveejs maaxaaju paamatiigu naudu par pakalpojumu, kura kvalitaate cik saprotu tuvaakajaa naakotnee pamatiigi samazinaasies.

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 19:17

pekausis

Šādu policijas priekšnieku manas domas ir tūlīt jātabrīvo no darba. Tas nu gan nav pieļaujams.Nevis darbinieki. Ko vēl iedaomājas , vajaga labāk sakārtot nevis atbrīvot no darba , Jelgavā jau tā ir grūti un bailīgi staigāt pa ielām , kur nu vēl ,ja atbrīvos policistus , tad gan labāk nerādīties. Šādu priekšnieku tūlīt ir jātbrīvo no darba , kas nedomā par cilvēkiem. kā var atbrīvot , ka trūkst darbinieku , tātad kaut kas nav kārtībā , pieņemti ir nezināmas dvēseles, ja Priekšnieks nemāk cīnīties par saviem darbiniekiem un tos neaizstāv , tad tas ir tikaino malas ieliktais un spēlē pēc kādas stabules

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 09:36

xxl

sākumā dara un tad domā, vai sods priekšniekam nesekos par savām pašdarbībām, skaidri redzams ka rīkojās uz pasūtījumu(politiskās spēlītes)!

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 11:04

užas

Sviests.Policisti jāsamazina, ugunsdzēsēji arī, tikai politiķus liekēžus ar resnajiem kakliem neviens netraucē ar samazinājumu. Kā lai dzīvo šāja debilaja valstī?

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 10:25

Lietotāju raksti